AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Verovatno jeste, samo izgleda da nema jednu nogu.
Znala san da bi bilo preglupo da joj samo tako ubace tabasco. Mala se izgleda zna i tuci i Oda me uvik ocara kako mastovite devil fruitse smisli Anime.
Usop će morati da se bori protiv nje, jer je on jedini ko može da se bori sa njom efektivno u ovoj situaciji. Mogli bi i ostali, ali ostali nisu tu.
jos jedan usoppov epic fight na pomolu nadam se, ovaj chapter sad sam skoro preskocio cijeli, uopce ne citam ove tekstove sa ovim bedastim nebitnim likovima i njihovim medurazgovorima..
Da ovo je bas usoppova borba, + mala je dite jos, sigurno ce pasti na neke njegove fore XD
Čak bi moglo da bude i zabavno videti, ali neizglda da je baš naivna Smile
A ne izgleda al 100% bude neka glupost XD uvik je tako s Usoppom haha
Istina Smile ali je sada moguće i voleo bih da se to i dogodi, da će imati timsku borbu sa Robin, njih dvoje još nisu imali priliku da se bore zajedno Smile samo njih dvoje
ne postoji dite u OPu, osim toga zao mi je sto se usopp drzi postrani citavo vrijeme, vjerujem da ce do kraja ovoga arca iskoristit ta svoja oruzja i vjerojatno ce bit divovskih biljaka na sve strane, na kraju mozda bude scena kad se svi pitaju tko ce sad sve te divovske biljke rijesti pa bace pogled na usoppa
Tacno sam znao da je on Curos XD
Ovo je bio dobar ch. i drago mi je da nije neki glupi fazon tipa willpower sto mu omogucava da ne bude kontrolisan Smile