AnimeOverdose Forum

Full Version: One Piece manga (Warning! Spoilers!)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Hehe.Jedva cekam sljedeci chapter.Mora da bude zanimljiv.
@Roronoa: ne mogu da ga izdvojim medju najboljim, ali sigurno ne mogu da ga svrstam u najlosije likove u one piece-u...a sto se tice Usopa komentarisao sam kako je nacrtan, ne kakav je lik uopste...
@Paja: ne sumnjam Smile
Mene zanima sta vi mislite.Bi li Luffy uspio pobijediti Ace sada.
@Paja: posto jos uvek nije u stanju da pobedi Smokera sho smo mogli videti sada u ovom chapteru, onda verovatno ne bi mogao ni Ace-a, dok ne ovlada Hakijem kao Boa Hancock, nista od toga...
(2009-10-05, 14:27)Eleran Wrote: [ -> ]@Paja: posto jos uvek nije u stanju da pobedi Smokera sho smo mogli videti sada u ovom chapteru, onda verovatno ne bi mogao ni Ace-a, dok ne ovlada Hakijem kao Boa Hancock, nista od toga...

ali ovladat ce hakijem u ovom fightu sad, jer inace ne vidim kak ce prezivit sve ovo, sam se bio ponado da ce se mozda desit u proslim chapteru ali eto nis od toga XD
Verovatno ce Boa da ga pita zasto ne koristi Haki ili tako nesto...i onda ce garant da mu sune neka opaljena ideja na koju ce svi da zinu do poda XD
doso novi chapter, takoder dobar, najbolje mi je na pocetku koliko je boa gledala ' dolje ' na smokera XD
(2009-10-05, 14:27)Eleran Wrote: [ -> ]@Paja: posto jos uvek nije u stanju da pobedi Smokera sho smo mogli videti sada u ovom chapteru, onda verovatno ne bi mogao ni Ace-a, dok ne ovlada Hakijem kao Boa Hancock, nista od toga...
Njemu na pocetku obyiri da pobjedi nikada neizgledaju dobro, ali na kraju pobjedi.Da se borio duže sa njim najvjerojatnije bi pobijedio.
@Ero senin: da to je skroz dobra fora...mada sad se susrece sa jednim od mojih omiljenih negativaca...Mihawk...ce da bude gadno Smile
@Paja: ako ne savlada haki moze da mashe i gatling gun i gear second i third, ali dok ne ovlada hakijem nema sta da trazi sa Smokerom...


Inace ako je Vegapunk onako nabudzio Kumu onda ce sigurno i znatne modifikacije da odradi na Frenkiju Smile
Da li je istina sto sam cuo da manga pravi pauzu da autor dobije inspiraciju XD