AnimeOverdose Forum

Full Version: Souten Kouro
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: mj1vt.jpg]

Naslov: Souten Kouro (Beyond the Heavens)
Kategorija: TV
Epizoda: 26
Žanr: povijesni, nasilje
Godina izdavanja: 2009.
Studio: Madhouse
Status: prikazuje se

Radnja se odvija u 14. st., a tema je legenda od Tri Kraljevstva.
Priča se vrti oko tri protagonista: Cao Cao, Liu Bei Xuande i Sun Quan Zhongmou i o njihovima životima i djelima.



Opis nije bog zna sto, izmjenit cu ga ako nadjem neki konkretniji ili kad se zavrsi.
Ovo me poseca na Koei-eve igre Dynasty Warriors. Likovi su strava, moram poceti da pratim anime Big Grin
sad skidam petu epizodu anime je tacno shto sam i ocekivao Big Grin
pored toga josh ima dobar OP
svaka cast za odabir naslova iz prolecne sezone Wink
U ovo sam davno citao na Wikipediji i totalno zaboravio na to...kul...sad ce Suna da ti kaze sliku molicu Big Grin he he preduhitrio sam je Wink
(2009-05-25, 20:39)Last Exile Wrote: [ -> ]Ovo me poseca na Koei-eve igre Dynasty Warriors. Likovi su strava, moram poceti da pratim anime Big Grin

Totalno si u pravu, kao da ima veze sa Dynasty Warriors!!!
(2009-05-25, 23:45)GoKu Wrote: [ -> ]
(2009-05-25, 20:39)Last Exile Wrote: [ -> ]Ovo me poseca na Koei-eve igre Dynasty Warriors. Likovi su strava, moram poceti da pratim anime Big Grin

Totalno si u pravu, kao da ima veze sa Dynasty Warriors!!!

I ima posto i jedno i drugo prati vreme dinastija a sam lik CAO CAO je jedan od glavnih protagonista u svim DW igrama. Koliko god ih pljuvali igre su odlicne. A Souten Kouro je pet puta bolji nego one novele 12 Kingdoms. Doduse nisam gledao anime ( nemogu da nadjem link na Megauploadu ) ali Souten je ( bar po meni istorijski najtacniji opis 12 Kingdoms ere ) Big Grin
12 kingdoms je vise fantasy, dok je Souten vise da kazem realniji. Souten prati radnju , ali ne 100% ima neki dodataka koji se nisu dogodili.
kad stavljate slike za naslove, gledajte da izbegavate samo da linkujete sa nekog sajta, okacite na neki svoj nalog negde, valjda imate. Kapiram da moze i myspace i facebook cak da se iskoristi za tu svrhu Smile

EDIT:
evo imas na ANN opis, doduse ne za anime nego za mangu, ali kontam da je ista stvar Smile

http://www.animenewsnetwork.com/encyclop...hp?id=4269
Vec 3. put stavljam sliku, ovu 2. ne znam zasto su maknuli, bila na jednom image host servisu, nadam se da ce ova ostati duze vrijeme Big Grin, opis cu kasnije promjenit kad cu imat vise vremena Big Grin
pa upravo zbog toga i kazem, ako nemate nalog na nekom frihost serveru za slike napravite, i stavite tamo i lepo nikada nece da obrisu, ja to radim sa slikama koje kacim u najavama Smile
Pages: 1 2