AnimeOverdose Forum

Full Version: Kaze no Stigma
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
I tako kaze no stigma XD

Ej da ono mi je bilo dobro...dam ti skill pa ga razradjuj i jos bolje, dam i drugima pa se medjusobno po gradu klepajte pa dobijajte levele Big Grin ...lvl-uju se likovi ko u diablu XD
Jao te epizode necu zaboraviti i sam naziv Tokio RPG XD. Zaista nesto carski smisljeno. Meni je isto strava sto Kazuma radi za novac i nece da ima veze sa Kanagi porodicom dok god ga ne plate.
Lepo je krenulo mada i dalje verujem u vec smisljeni kraj bar do sada je sve bilo providno tako da mi i kraj deluje ochigledan. Mada ko zna mozda me i iznenade
Kada si to jos spomenuo nisam ni gledao da prevedem onu stvarcicu sto si rekao. Valjda cu jednoga dana Big Grin
I eto autor Takahiro Yamato je preminuo proslog meseca tacnije 20 jula i Stigma ostaje bez smisljenog kraja... Tuzno http://www.animenewsnetwork.com/news/200...asses-away
Slab/prosecan anime. Podsetio me je malo na Shakugan no Shana zbog slicno vatrene devojke, ali mi je Shana svojevremeno bila bolja, sto govori nesto o ovom animeu. Otprilike se ne secam skoro nicega sto se desavalo, pa bih ocenio da je u pitanju anime koji se lako zaboravlja. Ocena... 4.5?
Ja pamtim glavnog lika, bio je prilično gotivan, sviđa mi se kako je vozao ovu glavnu. Big Grin
Osim toga se gotovo ničeg ne sećam, uvodna je bila dobra i to je to, ništa posebno.
(2013-05-11, 14:16)Knez Milos Wrote: [ -> ]Slab/prosecan anime. Podsetio me je malo na Shakugan no Shana zbog slicno vatrene devojke, ali mi je Shana svojevremeno bila bolja, sto govori nesto o ovom animeu. Otprilike se ne secam skoro nicega sto se desavalo, pa bih ocenio da je u pitanju anime koji se lako zaboravlja. Ocena... 4.5?

Zar je moguće da ima nešto gore od Shane?? Big Grin Teško je poverovati.
(2013-05-11, 16:16)Dream Omen Wrote: [ -> ]
(2013-05-11, 14:16)Knez Milos Wrote: [ -> ]Slab/prosecan anime. Podsetio me je malo na Shakugan no Shana zbog slicno vatrene devojke, ali mi je Shana svojevremeno bila bolja, sto govori nesto o ovom animeu. Otprilike se ne secam skoro nicega sto se desavalo, pa bih ocenio da je u pitanju anime koji se lako zaboravlja. Ocena... 4.5?

Zar je moguće da ima nešto gore od Shane?? Big Grin Teško je poverovati.

Ima kol'ko hoćeš. Mi ne volimo Šanu, Stigmu itd. ali realno, daleko je to od dna.
Shana mi nije bila losa u pocetku dok jos nisam kapirao anime stereotipe XD
Dok Kaze no Stigma je nekako ... prazan i jeftin, tj. mirise mi kao da je radjen sa manjim budzetom.
Pages: 1 2 3 4