AnimeOverdose Forum

Full Version: Najjaci, Najsmesniji, Naj anything negativci ^^
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Ovde brbljajte o svim mogucim negativcima, e sad u ovu temu bi uveo i pricu o raznim devil fruit vrstama pa mozete da brbljate isto i o najsmesnijim, najjacim i tako dalje devil power-ima Big Grin

Negativac koji je meni ostao upecatljiv je Dracule Mihawk (Jurakyūru Mihōku) ili ti Hawk Eye, njegova borba sa Zorom mi je jedna od najboljih do sada i sam izgled, ponasanje i nacin na koji govori mi je piiiiiiiii, a i cinjenica da je jedan od retkih koji je Zoroa isprashio u macevanju XD

E sad ne mogu bas da ga svrstam u negativce, ali posto je u world government onda what the heck Smoker Big Grin lik je faca

E sad od smeshnijih negativaca izdvojio bi Buggy of the Buggy pirates sa svojim noschinom XD, Jango sa svojom self hipnozom XD i naravno Foxy the Silver Fox sa legendarnim Davy Back fight XD

od malo dosadnijih bi definitivno izdvojio ekipu sa Sky arch pogotovo Lighting smaraca koji je navodno bog ovo ono Sad
SPANDAM I CP9! Kako sam plakao od smeha nisam mogao da disem XD

Kada Spandam krene da pravi one njegove mentolske face XD A onaj njegov mac XD Ali kako sam ja UMIRAO od smeha sa tim likovaima...
AKda Vuk i Zirafa krenu da se prepucavaju XD I Kumadori sa njegovim YOYOYOIIIIII!!!!!!!! XD

Od ovako izdvoji bih Crocodile-a posto je ono gospo'n bad-guy XD

A od mornarica Garp je ubedljivo najveca legenda na planeti XD Kada provali u kucu kroz zid samo da bi izgledalo cool XD

Inace slazem se da su likova sa Skyland-a malo smarali mada onaj kreten sto okrece oci i sisa usnu i trlja ruke nije bio los....
Najzanimljiviji negativci su mi ekipa iz CP9,svi onako najbrijani,ozbiljni i one tehnike shigan,tenkai i geppou,a pogotovo Lucci kad je prikazana njegova prošlost,pa kad riješi one stražare.
Od najsmješnijih tu su Foxy sa legendarnim "Noro Noro Beam" pa Bon Kurei...pogotovo onaj fajt sa Sanji-om,te neizostavni Buggy XD
Od devil powera me najviše fasciniral Blackbeard jer može oduzeti devil power na neko vrijeme,a najsmješniji je Kaku "Squared Giraffe"
@Pico Lord: Garp je faca skroz Big Grin Spandam je isto budala, a sram me bilo kako sam mogao da zaboravim na ekipu CP9 XD
@Rainwise: he he Lucci je jak piiiiiiiii Smile
Aizen iz Bleacha nije smesan nego ozbiljno zajeban i enigmatican lik bez nekih perverznih stavova ili izgleda bas onakav bad ass kakave gotivim.Big Grin
haha... a sta nije ova tema bila namjenjena za komentiranje "Najjaci, Najsmesniji, Naj anything negativci Anime" iz one pieca XD XD

i treba se zakljucat i rec Eleranu da postoji vec ovakva univerzalna tema Toungue Toungue Toungue


p.s. i da svi negativci iz one pieca nisu ni do koljena orochimaru XD XD XD (isto vrijedi i za bleach i ostale animee Toungue)
Hmm, posto se ovo nalazi u One Piece podforumu, onda se na njega i odnosi. Ako zelite raspravljat slicno o Bleachu, Narutu imate njihove podforume ili opcenito nastavite ovdje
mislim da je tema sasvim na mestu, ali ako mislite da nije po meni slobodno mogu admini i modovi da je stave pod lock...meni je drago da se o ovoj animi konacno komentarise tako da sam iskoristio priliku da stavim po jos koju temu, but hey...svako ima svoje misljenje Wink
Tema je na mjestu i koliko sam skuzio odnosi se na One Piece, gornji post se nije na tebe odnosio vec na one koji i sami to znaju.
I nema potrebe za lock ako ce biti reda Big Grin
@Meneldor: Ma opustencija Wink
Inace sta kazete za devil usere, koji devil fruit je po vama medju najjacim??? Meni je mnogo bio jak onaj od Crocodile-a...pogotovo sto sve oko sebe moze da pretvori u desert pa da iscrpi svu vodu...mnogo jak Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7