AnimeOverdose Forum

Full Version: Fullmetal Alchemist: Brotherhood
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Video sam te dve prve ali nisam video ovu treću o Izumi i Sig-u, tako da to treba pogledati Smile
Ma da to...ja sam gledao samo ovu trecu sa Izumi i umro od smeha...oduvek sam se pitao kakvu je obuku imala...kraj je opaljen Smile
A to, gledao sam. Big Grin
da osvjezimo temu malo XD

odlican mi je bio ovaj anime. Svidjelo mi se sto nisu oduživali s radnjom, prica je bila zanimljiva, likovi fino razradjeni. Ed mi je bio presimpatican sa onim svojim izljevima frustracije zbog visine Big Grin
presladak mi je bio kraj, pogotovo nacin na koji je Ed rekao Winry da je voli..preslatko i full u stilu alkemicara Big Grin
Iskreno nisam baš bio oduševljen kako je rekao da je voli, znam zašto je tako urađeno, ali sam očekivao da će to malo sigurnije da kaže Smile
lool ja se uopšte ne sećam kako joj je "izjavio ljubav" XD

Mota mi se u glavi da je bilo nešto smotano... ne znam, ne znam Big Grin

Očigledno da to na mene nije ostavilo neki utisak ili da nisam obraćao pažnju na to... Big Grin

btw... jedan od retkih animea gde sam uživao u bukvalno svakoj epizodi.
Lični broj 1 šonen naslov Smile
@Dream. pa kroz citav anime je Ed nekako gurao osjecaje glede Winry u stranu...obzirom na to, bas je sladak
bio nacin na koji joj je rekao...a najvaznije od svega jest da ga je ona skontala :p

sta bi ti da joj je rekao -ej mala, vt? :p

@Super sramoto kako se ne sjecas tog dijela :p
Jeste da sam davno gledao ali ni ja se ne secam tog dela... XD

Al ok, to i nije toliko bitan deo za radnju... :p
@Mau, meni je u sećanju ostala ova scena XD Toungue
[spoiler][Image: 24euww7.gif][/spoiler]
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32