AnimeOverdose Forum

Full Version: Fullmetal Alchemist: Brotherhood
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Ja sam happy kaj dolazi ovaj remake, jer sam cital da on prati mangu..
Definitivno najbolji Shonen u poslednjih nekoliko godina. Nazalost anime je upropascen od strane nesposobnjakovica is BONES studija posto konstantno menjau krajeve anime serija koje rade po manga naslovima. Prvo FMA a sad Soul Eater. Nadam se da ce ovaj rimejk biti dostojan mange i da ce se pratiti prica onako kako je zacrtala autorka Hiromu Arakava Cool
Izasla je prva epizoda!!!

Opening by Yui

Direct download prve epizode

Upravo skidam...
iso miki.Jedva čekam da dođe druga sezona.Samo nekužim kako planiraju to napravit kas su Ed i Al završili u pravom svijetu.Oče možd se vratiti ili šta.Ja znam samo za 50 epizoda i jedan film.Čekaj čekaj oče oni napravit novo sve iz početka?Koji majmuni dobro je ovako kako je.Ja se čak i asplako kad sam čuo da ih lastita majka želi ubiti.
aaa kako je dobar opening!! fantastican je... jos vise volim yui Big Grin odusevljena sam, sad downloadujem epizodu. damn ko ce cekati svake nedelje po jednu...
Gdje si krenuo skidati de daj link.
pa je l' dao sagara gore? XD doduse epizoda ima 350mb pa je malo smor cekati, ali je vredno Smile
Zar nema negdje da gledam.
Upravo pogledao prvu epizodu i mogu reci da je ODLICNO! Oni koji nisu gledali prvi deo ce biti zbunjeni. Animacija je vrhunska, sinhronizacija je ista kao i u prvom delu (sto je super), Edward se i dalje nervira kada mu kazu da je mali, cesto me je nasmejao, borbe su dobro uradjene... Jedva cekam sledecu epizodu!
DA DA DA DA DA LEGENDA SE VRATILA FULL METAL ALCHEMIST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najbolji shonen is back !!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32