AnimeOverdose Forum

Full Version: Fullmetal Alchemist: Brotherhood
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
@Devil: ok, ali gde je opcija za skidanje 61 epizode?
Pogledao sam ono što sam pauzirao i sada sam na 60oj epizodi Smile za sada je stvarno neverovatno Big Grin jedan od animea koji su tako zabavni i istovremeno uspeva da natera na razmišljanje Smile

za sada bi voleo da znam kad oni kažu bog, da li misle na "boga" ili na nešto drugo i nadam se da će uspeti da ovo završe na neki razuman način Smile borbe su fantastične Big Grin skoro sve su na izzetno visokom nivou i nema toliko puno power up-ova samo zato da bi ih imali Smile već je sve veoma jasno i logično i razumno Smile
(2010-06-12, 17:09)Eleran Wrote: [ -> ]@Devil: ok, ali gde je opcija za skidanje 61 epizode?
HAhahah ti me za*ebavas? O.o
@Devil: Lepo te pitam, ima nesto da ti nije jasno u mom pitanju?

PAZNJA ZA ONE KOJI NISU GLEDALI!
@Dream Omen: U drugoj epizodi kada se Ed pojavi pred kapijom istine, ono malo bezbojno cudo krene da mu diktira, kako je on sve, bog, istina bla bla bla...a sad u ovoj 60-oj koliko sam skontao ovaj homunkulus hoce od njega da uzme sve pa se verovatno njemu obraca kao bogu...no moze se to tumaciti na ihahaj nacina...
Koliko se ovaj FMA razlikuje od starog? Svi bitni dogadjaji/scene i prica su i ovde ista samo bolje izgledaju?
(2010-06-12, 20:24)alex5ko Wrote: [ -> ]Koliko se ovaj FMA razlikuje od starog? Svi bitni dogadjaji/scene i prica su i ovde ista samo bolje izgledaju?

Priča je skoro u potpunosti drugačija sve je bolje likovi su bolji i sve je na mnogo višem nivou Smile zamisli onaj stari x10 i tu je negde bilzu Smile
(2010-06-12, 20:22)Eleran Wrote: [ -> ]@Devil: Lepo te pitam, ima nesto da ti nije jasno u mom pitanju?

PAZNJA ZA ONE KOJI NISU GLEDALI!
@Dream Omen: U drugoj epizodi kada se Ed pojavi pred kapijom istine, ono malo bezbojno cudo krene da mu diktira, kako je on sve, bog, istina bla bla bla...a sad u ovoj 60-oj koliko sam skontao ovaj homunkulus hoce od njega da uzme sve pa se verovatno njemu obraca kao bogu...no moze se to tumaciti na ihahaj nacina...
Zato sto pitas gluposti... :S
Na sajtu IMDB ne mozes nista skinuti to je samo interenet baza filmova i serija.
Ako nisi do sada znao.
61. epizoda izlazi sutra.
O.o

P.S.
Ali ako si dobio net pre par meseci onda ti je ovo oprosteno.
@Devil: Da li ti slusas sebe? Previse se pravis pametan, sto je sasvim opravdano za tvoje godine, tako da cu iskulirati, necu da zalazim u ovo, ali ubuduce malo pazljivije biraj izbor reci, jer ovako indirektno mi govoris da sam glup, tako da ono...iskuliraj...
(2010-06-12, 22:08)Eleran Wrote: [ -> ]@Devil: Da li ti slusas sebe? Previse se pravis pametan, sto je sasvim opravdano za tvoje godine, tako da cu iskulirati, necu da zalazim u ovo, ali ubuduce malo pazljivije biraj izbor reci, jer ovako indirektno mi govoris da sam glup, tako da ono...iskuliraj...
Izvini, ali tako je ispalo.
Procitaj jos jednom svoje pitanje...

Ovo je vec off. Sad
Ipak cu da zalazim...Pa bas tako...citaj postove...napisao sam da googlam svaki dan u ishcekivanju kako bi skinuo epizodu 61, kakve to ima veze sa sajtom za informisanje? Mos mislit sto IMDb ima naziv 61 epizode, ima i 90 posto sajtova koji imaju iole veze sa anime, a ta recenica kako ces mi oprostiti ta me najvise nervira...je li jel taj IMDb bogom dan pa trebam da se stidim sto sam poslednji put na taj sajt zavirio pre 2 godine? WTF?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32