AnimeOverdose Forum

Full Version: Oi!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
e da se predstavim, posto gledam anime koliko toliko cesto, a kada gledam, predoziram se...
emily mi je rl friend XD(ovo me ona naćerala da kazem, da ona faca ispadne)
hm...
zovem se filip, 3 razred srednje, gimnazija -.-'
slusam: ska, punk, pomalo hc, irish folk...
sviram džitru
trenutno gledam: DN(taman poceo na 6 ep sam), naruto(moram vratit dvdove koji s u u frenda nezz koja ep, tamo negdje kad uzmu gaaru pa mu uzmu shukako(il' kako ja to kazem šugovno) pa sad se gonjaju naruto i kakashi s onim na pticurini..), dala mi emily i code geass al nisam to jos poceo..inuyashu kontam skinuti to sam daaavno gledo na rtl2
eto...valjda cete me jos upoznat ako budem aktivan
ako ne budem, emily ce me natjerat www
dobro dosao Anime
a dobro sad da sam te naćerala nisam već sam ti samo na kraju natuknula nevidiljivo da me spomeneš Big Grin
i da zadovoljna sam Anime
i budem ti uvalila još animea(ovo je moj izvor za skidanje jer jedini u gradu ima flat a ja ga zaaaaaaaaaam *skače po sobi*)

dobrodošao fikaAnime
Dobro došao! Smile

(juhu, 300. post XD)
Dobrodoshao! Big Grin
Pa, fika dobrodošao.... nadam se da si dobar koliko se priča XD XD


@Svi članovi foruma: vidite da ne dovodin samo ja silon na forum članove XD XD al ipak, ona je dugo pod mojim utjecajem tako da... XD XD
Dobrodosao Smile
p0z Wink
hf ovde sa nama ~desu ...
wee wee wee još jedan kolega gitarist Smile Smile bokic nadam se da ce ti biti lipo s nama
Dobro nam došao!
Pages: 1 2 3