AnimeOverdose Forum

Full Version: Soul Eater
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Eleran kreni sa mangom i ima da ti svane sto se tice SE XD
he he polako manga sensei moram prvo da procitam 4 mange koje si mi pre toga preporucio, doci ce i to na red Wink
Soul Eater je meni bio cool u pocetku. Posle su nesto napravili i smorio sam se. Na kraju sam gledao na preskakanje....
evo malo se bacih da vidim sta ima u generalno da kazem nesto o nekim animeima kojih se secam i koje sam voleo posto do sad nisam puno ovde komentarisao Smile.
soul eater jedan od mojih omiljenih naslova
pod 1:crtez mi se mnogo svidja Smile
pod 2:soul i black star su mi jedni od omiljenih likova Smile
pod 3:radnja mi se svidela i anime je skroz neobican i bas onakav kakav ja volim da bude Smile
ima svega od borbi,besa do glupiranja i komedije stvarno ekstra mi je bio ovaj anime.najvise mi se svideo onaj deo kad pokusavaju da sprece negativce da oslobode kisina,a posle zavrsetka tog dela secam se da je bilo malo dosadnije ali posle se sve opet pokrenulo i posebno mi se kraj svideo zbog make i onih uzbudljivih borbi i stvarno ovo je moja preporuka svima koji nisu gledali Smile.
I obavezno da nastave sa mangaom posto na kraju anime ne prati mangu vec ima svoj "originalni" kraj koji nema veze sa mangom (koja jos uvek izlazi u MSG)
@Lasty: Mislis da ce mozda raditi rimejk poput HxH i FMAB? Jel ima ikakvih traceva?
Tesko da ce ga radit posto je manga jos ongoing, a anime je star svega 3 godine. Mada se s japancima nikad ne zna Toungue.
U mangi ima jedan mnogo dobar arc kad [spoiler]Spasavaju Kid-a posebno deo kad se pojavi Excalibur XD [/spoiler] zbog toga preporučujem da nastavite da čitate mangu Smile
videcu kako stojim sa vremenom. ako nadjem vremena citacu Smile.
Excalibur je najzesci lik odvalio sam se od smeha kad sam ga prvi put video skroz je lud XD XD XD.
Davno sam gledao anime, zaboravio sam likove, ali jedno od zescih anime. Zaboravih mu ime, mislim na doktora ( Mislim da je Frankenstein) on je ekstra.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7