AnimeOverdose Forum

Full Version: Soul Eater
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
covjece nikako da allhailexcalibur zavrse subanje!! baka!! hoce vidjet kak zavrsava moje se strpljenje blizi kraju!!

imam feeling da mi mogli dobit novi soul eater kad zavrsi manga, nesto kao sto je bilo sa fma..
(2009-08-30, 12:47)Zoki Wrote: [ -> ]covjece nikako da allhailexcalibur zavrse subanje!! baka!! hoce vidjet kak zavrsava moje se strpljenje blizi kraju!!

imam feeling da mi mogli dobit novi soul eater kad zavrsi manga, nesto kao sto je bilo sa fma..

Da moguce da ce se dobiti neki remake kao i FMA posto je isti studio radio i SE i FMA i napravio je isti tres sa ovim anime adaptacijama. Jednostavno mange su bolje i u jednom i u drugom slucaju posto anime samo deonekle prate pricu iz mange ostalo je sve zbrda zdola uradjeno Smile
da, zato i mislim da bude dosla jos jedna verzija koja ima kraj ko i manga..
Je li se završila manga??
Nije Omene i nece skoro posto zaradjuje milione Enixu XD.

@ Zoki To je logicno pogotovu sto je SE anime imao solidan reiting
Ja odgledah nedavno ceo anime, od kog dela pocinje da se gubi i prestaje da prati mangu??? Znaci smrt je najveca faca Big Grin
Ako se nevaram oko 40 i nek epizode doduse nisam siguran jer nisam bas pratio anime. Nije mi se svideo jer je uzasna adaptacija jos gora nego FMA.
Pa nekako mi bilo cudno...sve ono kontam onaj lik kao Demon god, jak, ovo ono, kad na kraju ispade kesa...al mi je jak onaj excalibur sa onim njegovim BAKA...sha god neko kaze, a on..BAKA! XD lol...ali death god kad objasnjava demon god-u usred tuce zasto je promenio izgled...ono kao deca ga se plasila i slicno...haha ima tako dobrih fora, bas sam se bio fino ismejao Smile non stop sam se tripovao da lik koji je dao glas onom Imp-u da je isti lik koji je da glas Jirayi u Narutu...a da je Medusa riba koja je dala glas Klari u Claymore...
Elerane u pravu si za Medusu i Cler ali na kog Impa misliš??
Ma ovog impa sho se nalazi kod Soul-a...sho stalno pokusava da ga isprovocira da sedne za klavir i slicno...
Pages: 1 2 3 4 5 6 7