AnimeOverdose Forum

Full Version: Soul Eater
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
skontao si ?? no dobro, vec kad je poceo anime je bilo najavjeno da ce imati 51 epz ... ali dobro, svaka ti cast Toungue

poceo da pratim kad je bilo izashlo 4-5 epz-a .. svidja mi se anime .. i ako prestao da gledam jer Rumbel jedno vreme nije prevodio .. iako sad opet nastavlja nisam pogledao ove dve "nove" epizode shto je izbacio
Soul eater se polako bliži kraju ali ovo će izgleda biti fantastičan kraj Smile
malo mi je žao što su izbacili neke stvari iz mange ali OK bar se nisu previše primetile ipak za sada sve je odlično Smile
Da BONES ce uraditi istu stvar kao i sa Full Metal-om znaci promenice kraj drasticno a koliko je to dobro stvarno ne znam. Inace anime vec neko vreme ne prati manga verziju.
Skenjali su ga! Nista mi se nije svideo kraj....

Stavise po meni od momenta kada se Asura oslobodio pa do kraja epizode su mi bile nekako blede u poredjenju sa pocetnim epizodama....

I dalje su bile dobre ali ne i sjajne mada bilo je izuzetaka(47 epizoda je bila fenomenalna Big Grin) ali finis je skenjan samo tako!

E......steta....

Nego ko je citao mangu jel moze dam i kaze do kog chaptera je Soul Eater anime pratio mangu da znam da citam odatle mrzim me da krecem iz pocetka kada vec znam sta se izdesavalo XD
Video sam kraj i nije mi se svideo nisam ni hteo ništa da pišem na tu temu ali evo Anime

sve je bilo odlično do dela kad je Asura počeo da gubi sve do tog dela
ovako se neoseća neka velika završnica ili nešto tako jednostavno je bledo
(2009-04-15, 15:37)PicoLord Wrote: [ -> ]Nego ko je citao mangu jel moze dam i kaze do kog chaptera je Soul Eater anime pratio mangu da znam da citam odatle mrzim me da krecem iz pocetka kada vec znam sta se izdesavalo XD

Ako se nevaram to ti je volume 12 mada ( nisam siguran koji tacno chapter ) posto anime i nisam pratio. Manga je doduse zakonBig Grin
JA se sada drzim mange posto je strava mnogo bolje prica ide nego ovo sto je BONES izmisljao....

Jedino mi se crtez nikako ne dopada sto mi je malo problem jer ipak to je srce stripa XD ali ako ce da ima bolji kraj, a ima ce ga, progutacu to.....

Mada voleo bih ako bi Bones uradio istu stvar kao i sa originalnim Alchemistom pa izbacio film da kolko tolko obajasni sta se desilo posle posto je ono bukvalno pola likova "nestalo u akciji"......
Da dosta polemika ima oko crteza meni je licno simpatican.Stvarno originalan i osvezavajuci crtez likova.
(2009-04-23, 23:26)Last Exile Wrote: [ -> ]Da dosta polemika ima oko crteza meni je licno simpatican.Stvarno originalan i osvezavajuci crtez likova.

I meni se svideo crtež ne samo što je prilično originalan već je i veoma dobar
posebno neki likovi kao Black Star i Tsubaki i Asura odlično su urađeni
kao i Soul resonance Death-a i one dve odlični efekti

anime bi bio fantastičan samo da nisu upropastili onako na kraju Sad
Da Death the Kid kome sve treba da je simetricno.Ha ha kakv KRALJ !
Pages: 1 2 3 4 5 6 7