AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ajmo Zero Squad, ajmo. I onda kraj Bleacha.
Je li ono Ichigo iza ovog antagoniste ili...?

Yama-jii je umro cool smrću, prepolovljen na pola.
(2012-10-10, 19:00)AlanViBritannia Wrote: [ -> ]Ajmo Zero Squad, ajmo. I onda kraj Bleacha.

Bleach ce jos da traje barem jos jedno 4 godine...ima jos dosta toga da se objasni....

Iskreno ovaj arc je neverovatno dobar, rat je odlicno odradjen....poginio je Bijakuja, Kira i evo sad poginu Jama...SS ce da sravne sa zemljom...

Mada nesto sto sam propustio da kazem...Juha je izgledao bas iznenadjeno na kraju...ne verujem da je ono Zero squad, ne verujem ni da je Ichigo...mozda je Riuken, to bi bilo epic Big Grin
Šta ima da objasne? o_O Da pokažu Zero Squad, priču oko Išina i par Bankaija. Šta još?
Kubo je reko kad je ima intervju da ce Bleach da traje jos 5 godina i ovo je poslednji arc....

Mada evo jedan lik koje je upuceniji u Bleach od mene...ako imas vreme baci pogled, izgleda da ima jos objasni Big Grin

[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=t4SetiZszNo&feature=plcp[/spoiler]
U kratkim crtama neke od nepoznanica koje je Kubo u svom intervjuu pred početak poslednjeg arka rekao da će ispričati:

- tajna Ičigovog rođenja
- šta znači "prava krv" (Grand Fišer je rekao da je zato izgubio od Ičiga)
- poreklo likova i zašto je Ičigo toliko jak
- šta se krije iza Masakine smrti
- Joruičina i Uraharina prošlost
- zašto je Rangikina prošlost ključna za priču
- Išinova i Rjukenova prošlost
- sličnost između Kaijena i Ičiga koja je zbunila čak i Ukitakea
- ko je Kralj Duša
- Kraljevska garda (Nulti odred)
- Majurijev misteriozni istraživački rad - "proučavanje tela"
ah, skuzio sa kuda kubo ide sa pricom.. stara od ichiga je bila quincy, zato je njegov stari napustio ss da bi bio sa njom, zato ovi nemogu sealovat njegov bankai i tako dalje

mislim da ce to bit na kraju prica
Wow, dobra teorija. Ti uvek imaš super teorije. :3
Zar nije fora da ne mogu sealovati Bankai jer ne znaju parametre moći Bankai-ja? :/ Ili je to opovrgnuo svevišnji Kvinsi kralj?
Da Juha je reko da mogu da ukradu bankai ako im je reatsu na istom nivou ili ispod nivoa quicy-a...