AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Da da sve sto treba je jos malo Aizen-a...ooooo XD
Zadovoljan sam, s obzirom na to koliko sam bio sumnjičav. Dirnuo me je ponovni susret Ičiga i Rukije (poručnice 13. odreda). Dirljiva je bila scena kad nemoćni Ičigo plače a u zenici oka mu se ukazuje Rukija. Rukija je Kuboov prvi lik, simbol "Bliča" i njegova inspiracija. Tako da mi je milo što je ona ta koja simbolički vraća Ičiga u anđele smrti. Kao što znamo, a valja se podsetiti, Rukija na početku mange prenosi svoje moći Ičigu, potom Bjakuja teško ranjava Ičiga i uništava njene moći, da bi zatim Urahara probudio Ičigove vlastite moći. Sad me zanima taj blještavi mač kojim je Rukija probola Ičiga. Nosili su ga Išin i Urahara (454. poglavlje). Možda su oni osmislili tu alatku? I naravno, kopka me kakav će biti Ičigov novi bankai. Sad Kubo treba lepo da objasni sve ovo što se desilo u ovom poglavlju i da rasplamsa priču u pravom smeru. Whistling Anime
Piljo to su lepe želje, da Kubo ovo vrati u pravom smeru Smile nadam se da će uspeti, jer sam jedno vreme pričao da je Bleach bolji od ostalih shonen dugometražnih, a onda je počeo Baunto arc Big Grin
Pa dobro svako ima pravo da bude optimista Smile sto se mene tice nema tu neke dirljivosti nego je ovo jos jedan dokaz zasto je Bleach prikucan za dno vec nekoliko meseci... i zaista se nadam da ce se autor urazumiti i prekinuti ovo mucenje jer ce malo ko moci da proguta glupost ovakvog kalibra...ja sam definitivno mazohista kad i posle svega ovog nastavljam da citam Bleach (al ajde nije da bas imam veliki izbor) XD
Nema tu još šta da se "guta", pre gutanja ide žvakanje. Kad budemo videli epilog svega ovog oko Ginđoa i kompanije onda ćemo moći da kažemo da li je nešto bezveze. Smile Profo, Smile ne kapiram zašto kažeš: "...da bi se na kraju svelo da je Rukia ta koja ce (opet) preneti/vratiti moci na Ichiga....", kad je ovde očigledno da je Ičigo povratio vlastite moći (bar po kimonu i zanpakutu se to može delimično razabrati), a Rukija mu nikad nije vraćala, budila ili stvarala njegove moći, već je samo na početku poklonila svoje duhovne moći Ičigu. Nema ovde nikakve reprize i déjà vua, ovde je nešto drugo u pitanju. Rukija je ovde, ponavljam, Ičigov simbol.
Zar nije Ichigov simbol narancasta kosa TounguePP
Bas sad sam procitao chapter opet i primetio sam da Rukia nije Ichiga probola svojim macem vec nekim drugim (verovatno nekim koji je Urahara napravio). Takodje je ona sad lieutenant. Big Grin Prilicno visok rank. Verujem da ce u daljoj buducnosti i bankai da pokaze.
Katana kojim je Rukia probola Ichiga je zapravo Ishinov.....
[spoiler][Image: 0.png][/spoiler]
[spoiler][Image: 16.png][/spoiler]
Ove sedmice sva tri maratonska naslova su imala dobre chaptere, čak je i Blič bio interesantan Smile
Da dve interesantne stvari prvo kad Rukia mlatne Ichiga i drugo kad se pojave Renji i ostatak SS frikova XD...jasno je da Kubo okuplja staru ekipu da bi obelezio 10tu godisnjicu mange Smile