AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
opa, nisam ovo ocekivala od hime, ali hajde jednom i ona nesto korisno da uradi... samo da je ulquiorra ne spi*di u sledecem chapteru XD
@meneldor - pa mislim da bi onda pustio loli i menoli da je ubiju, a one su samoinicijativno dosle da je srede iz ljubomore, bar sam ja shvatila tako. [chapter se zove envy].
Dobar je bio chapter ali ja još uvek čekam vizarde Smile nikako da se pojave u borbi više Sad
ja cekam da vidim ulquiorru u released form zivo me zanime
(2009-01-17, 18:48)twamp-chan Wrote: [ -> ]opa, nisam ovo ocekivala od hime, ali hajde jednom i ona nesto korisno da uradi... samo da je ulquiorra ne spi*di u sledecem chapteru XD
@meneldor - pa mislim da bi onda pustio loli i menoli da je ubiju, a one su samoinicijativno dosle da je srede iz ljubomore, bar sam ja shvatila tako. [chapter se zove envy].

maybe ali zavist i ljubomora nije isto Wink Wink
ma znam da envy nije ljubomora vec zavist, a jealousy ljubomora, ali zavide joj sto joj aizen poklanja koliko-toliko paznje [ili je barem tako u njihovim glavama... XD].
Dobar je bio ovaj chapter. Samo neka nastavi sa ovom borbom.
jeste citali novi? bili ste u pravu, izgleda da aizen stvarno hoce da se resi hime... eh...
ali ovo "yammy's sudden attack!!!" hahahahaha XD
kontam da ce Renji i ostali da ulete .. i Renji ce protiv Yami-a
ali josh uvek ne razumem zashto je on ostao ? lol
(2009-01-23, 17:40)twamp-chan Wrote: [ -> ]jeste citali novi? bili ste u pravu, izgleda da aizen stvarno hoce da se resi hime... eh...

ma ja nis to nisam povjerovo, meni se cini da one dve rade na svoju ruku i da ce poginut zbog toga XD Anime

inace cudno mi je sta ovako odugovlace sa borbom izmedu ichiga i ulquiorre, bit ce da se njih dvoje nece do kraja sad potuc nego da ce se nes desit sta ce prekinut njihovu borbu .... i ne mislim na yammya (ili kak vec), ne znam sta on sad oce, on je broj 10 i moze samo dobit po p.... XD Anime.............. hm, u biti kad razmislim, pola espada je poginulo XD pa bi yummy mogo sad bit negdje broj 5 - mozda mu je to udarilo u glavu pa je oso poginut XD XD
Pojava Yammi-a ukazuje da ce biti jos jedne beskorisne borbe.