AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
A da ovo je bio veoma dubiozan i zanimljiv chapter...moram priznati da sam ocekivao da ce Aizen na kraju reci ono famozno Ichigo "I am Your Father" hahahah XD kako bi to bilo epic Big Grin PS evo matorg Kurosakia na delu...da vidimo kako ce on proci Anime
meni je bio bas dosadan chapter, dobro je zavrsio ali sve ostalo ziva dosada, cijelo vrijeme prepiranje aizena i ichiga: vjeruj mi - nevjerujem, vjeruj mi - nevjerujem, zasto mislis da je to bilo tak - necu vjerovat.....

i taman pred kraj ko da ce aizen nesto rec (po prvi put u chapteru) i onda dode ichigov stari, mogo je pricekat jos koji sekund XD
Osim pojave Isshina, chapter je shithole.
Meni je ok Smile
Zadnje strane jedino nesto vrede. Ponovo se Aizen proseravao 15-16 strana, mada mu je na kraju lepo Ishin rekao: You talk too much Aizen XD
Hmmm...ponekad se zapitam da li vi samo gleate borbe ili poskusavate da prokontate ovu citavu pricu, ali to sada nije bitno jer konacno, konacno cu resiti jednu enigmu u svojoj glavi....
Enigmu? Zasto Aizen sere ovoliko?
(2010-03-26, 12:37)SnG Wrote: [ -> ]Enigmu? Zasto Aizen sere ovoliko?

hahaha XD
meni se dopao chapter... sta znam, cak i aizenovo brbljanje... [vise aizen, ali nema veze, hehehe]
Ne zsto je ichi-jeve cale jaci od njega, koji je razlog citave ideje ako je on ichugou pomogao da dodje do te razine, i hocu li konacno videti opet onaj hollow form. To su enigme, tek neke, a ak oostali vide sranej onda se upitam da li imaju oci?Mislim prica ima dubinu van borbe ima ideologiju i kompleksonost...ali vecina to ljudi ne vidi ...makar u zadnje vreme, i makra ovde.
Ovo pitanje može delovati malo glupo, pošto Bleach ne pratim od Arrancar arca, i tek sam skoro iz znatiželje pogledala poslednja tri chap-a mange... Smile Ali, je li još nekog cela priča o tome šta je zapravo "stvarnost", i sve ono baratanje iluzijama, podseća na Itachija? (Nemojte me ubiti fanovi Bleacha, samo mi se čini da sličnost postoji. Smile)