AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
svidja mi se chapter, ichigo se napokon vratio, ali sta se to desilo sa inoue i ishidom? O__O

edit: morala sam da odem nekih stotinak chaptera unazad da bih shvatila sta se desilo XD
Ništa posebno u ovom novom chapteru standardna Bleach situacija stvarno mislim da kvalitet bleacha nepovratno nestao Sad
ma nadolazeci chapteri ce sigurno bit zanimljiviji ali kvalitet bleacha ce bit uvjek onakav kakav je...

smjesno mi je da smo svi cekali da se rijese tih espada od kojih su svi trebali bit veoma jaki a na kraju totalni 'fail', recimo espada 1 je totalno razocaranje i po pitanju moci i svega, onaj kostur mi je bio u biti i najinteresantniji po pitanju moci, a espada 3 isto 'crap', zenska se prskala vodom dok je vise ni aizen nije mogo gledat XD

strah me pogledat unazad da vidim koliko im je to trebalo da se rijese tih i tako 'good for nothing' espada ^_^
Tacno. Stark je totalni fail, mislio sam da ce trebati najmanje Kyourakov ili Ukitake-ov Bankai ili cak Yamamoto da se umesa u borbu da bi ga ubili. Razocarenje totalno. Barragan je trebao biti No. 1. Za Halibel si u pravu. Prskala se vodom dok je Aizenu dosadilo. XD Grimmjow, Nnoitra i Ulquiorra su bili bas jaki. Stark i Halibel su ispod njihovog nivoa. A oni su u top 3. Nelogicno, sto jes' jes'.
Manje vise solidni poglavlavlje ali tapkanje u mestu ( mraku ) se nastavlja Anime
Pa da, pet reci radnje se sada nastavilo. Ali jbg imajte razuma. Moraju ove borbe da se zavrse, ne moze on samo tek tako da to ostavi. Samo se ovo oduzilo. Ja sam cvrsto uveren da ce posle ovoga da krene nabolje bleach.
Ah, Harribel je most underrated lik ikada. Bas ga zbrza Kubo uzasno. Ali ajd, sta ces.
Malo fighta 0 vs Ichi nece skoditi. A takodje, jbt jedva sam docekao Hueco Mundo.

Meni uvek posle odredjenog vremena koji likovi provedu na nekom mestu, postaje tesko citati i treba mi promena. A ovo preskakanje u Bleachu mi se mnogo svidja.
(2009-10-22, 01:35)SnG Wrote: [ -> ]Ah, Harribel je most underrated lik ikada. Bas ga zbrza Kubo uzasno. Ali ajd, sta ces.
Malo fighta 0 vs Ichi nece skoditi. A takodje, jbt jedva sam docekao Hueco Mundo.

Meni uvek posle odredjenog vremena koji likovi provedu na nekom mestu, postaje tesko citati i treba mi promena. A ovo preskakanje u Bleachu mi se mnogo svidja.

Bleach se nekako mora odrzati u zivoti pa Kubo radi ono sto mora posto je udario u kreativni zid preko koga ocigledno nemoze da predje pa pravi razne twist-ove i kompezuje celu mangu. Jbg ipak se ovo cudo prodalo u 50 miliona kopija Anime
eh novi chapter mi je cak bio i super do zadnje dve stranice, opet ispada da kapetani koje je ichigo pobjedio kad je bio puno slabiji su jaci od njega sad, ichigo sa holow maskom je jedva uspio malo posjec 0 kreleta i onda dodu kapetani i padne ruka i to bez ikakvog naprezanja -.-'
(2009-10-22, 22:45)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]eh novi chapter mi je cak bio i super do zadnje dve stranice, opet ispada da kapetani koje je ichigo pobjedio kad je bio puno slabiji su jaci od njega sad, ichigo sa holow maskom je jedva uspio malo posjec 0 kreleta i onda dodu kapetani i padne ruka i to bez ikakvog naprezanja -.-'

Pričali smo o ovome na msnu ranije i ponovo se slažem Anime nije tu sve u najboljem redu ne nikako Anime chapter ima neku zanimljivost čisto jer se nešto konačno dešava XD ali treba da se zaboravi ono što se ranije desilo da bi ovo imalo previše smisla