AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Procitah spoiler.. I evo sta mislim..
[spoiler]Pa sta reci, Kubo od Harribel napravio placljivicu, WW oziveo magicno i tresno Mashiro. Vala neka, ide mi na jetru[/spoiler]
Btw, ne znam je li ovo potvrdjen spoiler ili ne..
Procitah chappy. Malo je rastegnut ali dobro. Kada je Halibel probola Aizena, pomislio sam da je to end of a line (how naive), ali jbg, ubi je nakaza ona. Sad A jedva cekam da vidim kako ce kensei da razbije onog malog (oduvek mi je isao na zivce!). I btw sad sam se nesto setio. Shikai komanda za Omaedin zanpaktou je "smash", a za Lisin "crush". Nije to isto. Toungue XD
Chapter mi je bio glup...ne znam šta je reći, ali Bleach baš pada u mojim očima...
(2009-10-02, 12:56)Perin Wrote: [ -> ]Chapter mi je bio glup...ne znam šta je reći, ali Bleach baš pada u mojim očima...

Slažem se sa ovim Sad nažalost ali Bleach je sve lošiji i lošiji treblo bi da ga završi posle bitke sa Aizenom i da ga više nikako ne nastavlja
aj bar je ona zenska bila dovoljno dobra da ju je aizen moro dvaput sasjec XD
(2009-10-02, 13:35)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]aj bar je ona zenska bila dovoljno dobra da ju je aizen moro dvaput sasjec XD

Da lol Mada sam ocekivao da ce ona umreti malo teze.
Svi ste prestali da pratite bleach? Eno izdesava se dosta u ovom chapteru. Najjaca je scena sa Ginom. lol Kako prepolovi Hiyori. XD Lik, nema sta. Ja mislim da ce manga bar malo da se povrati nakon ovih borbi.
Meni se cini da Kubo jos tumara u mraku jer nikako da veze neki smisao za trenutnu pricu a ovaj zadnji chapter nije bio los mada mi sve ovo suludo deluje tj bice suludo ako nekako "sastave" Hiyori posle "reza" majstor Gina. Inace Bleach je odavno pao u mojim ocimaSad mada eto naidje po neki chapter koji me jos malo zaintrigira a o kraju ne treba ni misliti bar za duze vreme jer koliko god Bleach izgubio smisao on jos dodnos milione ( Jena i Dolara ) a dokaz za to je poslednji SJ rejting za oktobar gde je Bleach prosto oduvao OP i Gintamu ( Naruta nije bilo ) a na listi top mangi ( takodje za deo oktobra ) Bleach je ubedljivo prvi Link http://www.animenewsnetwork.com/news/200...-october-4 Realnost je ovo Anime
Realno je Naruto sad mnogo zanimljiviji od Bleacha, a i dalje sam cvrsto ubedjen da je ovo samo privremeni fall Kubo-a i da ce se sve polako vratiti u normalu nakon ovih borbi. A Hiyori i treba da umre, she pisses me off! Gin rula! Big Grin
Procitah chapter. Vec stvari idu nabolje. Ichigo ce sad da sj*** 0 i onda ide u pravi svet sa ostatkom ekipe da "Put end on this stupid fight". Mislim da ce od ovog chaptera kvalitet Bleacha da raste.