AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nah, ne slazem se. Ichigo je mogao da mu parira u Bankai- ju, a znamo da je Soi Fon master Shunpo- a, tako da sumnjam da bi joj u Shunko kombinaciji bilo tesko da parira Kageyoshi- ju.

Ovako ih ja rangiram:
1. Yamamoto
2. Aizen
3. Unohana ili Kyouraku ( Ne znamo za Unohanu, samo imamo stats, po kojima je 3. )
4. Soi Fon
5. Ukitake
7. Byakuya
8. Gin
9. Kenpachi
10. Komamura
11. Mayuri
12. Tousen
Nisam računao Gina Aizena i Toisena
Mislim da Gin zauzima 3 mesto (ne zato sto mi je fav vec zato sto je verovatno nevidjeno jak) zajedno sa Kyourakuom, a za Unohanu nisi pogresio. Mislim i da je Mayuri takodje zasluzio visi rejting.
1.Yamamoto
2.Kyouraku/Ukitake
3.Byakuya
4.Unohana
5.Kenpachi
6.Hitsugaya
7.Mayuri
8.Komamura
9.Soi Fon
@SnG zaboravio si Hitsugayu. Toungue
Da, zaboravih Shiro- a. Ja ne smatram Kenpachija mnogo jakim, zato sto svi ostali kapetani imaju forice zvane Bankai ili Shikai. I smatram da koliko god Kenpachi jak bio fizicki, mogao bi lako da podlegne otrovu iz Konjiki Ashisogi Jizo- a i slicnim stvarima.
Nikad nisam mogao da zapamtim ime Mayurijevog bankaija. XD A on mi je jedan od omiljenih kapitena. Setite se samo Arranacar arca kada on "leci" Nemu. XD Kakva je bila reakcija Renjija i Ishide. Najjaca scena u Bleachu.
lol. Slazem se. Najbolje mi je kad Renji kaze "It's okay, no one thinks you are a four eyed perv" Ishidi. XD
Procitah spoiler, i mogu samo da kazem da je Aizen djubre usrano.
^ Prochitah i ja spoiler iz 375. chapter-a. Deluje kao da se Kubo smorio i hoce shto pre da zavrshi mangu.
OMG i ja, stvarno je Aizen shit teski! Uhhh pa oduvek mi je lik bio No. 1 po odvratnost. bljak!
Debil. I jadna moja Harribel postade most underrated character ever.

Strasno.
Ovo mi nije baš najjasnije zašto je to uradio i šta će sada da se desi hoće li njih 4 da savladaju sve one kapetane i vizarde?? jer nevidim ništa drugo što može da se desi ili će da se povuku ali to mi je teško da poverujem

ali Aizen je ponovo pokazao koliko je gad ovo je nešt slično kao što je uradio sa Hinamori Sad