AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(2009-08-03, 19:56)Antropos Wrote: [ -> ]U animi, filer ( mada ga ja ne bi nazvao tako ) u kojoj je objasnjena istorija Wizardsa i Urahare da li ce biti ubacena u mangu ? Suvise je bitno da bi se tek tako preskocilo. Wizardsi ipak predstavljaju bivse kapetane i 2 sets...
OMG! Filler. Nisam znao. A ovaj poslednji Chapter nije bio puno los. Sada ce nadam se barem malo zanimljivija borba Love i Rose (lol) vs Starrk. Obojica su bili kapiteni sto znaci da imaju bankai i da ce ga mozda koristiti zajedno sa hollow maskom. Isto vazi i za Kensei-ja i Shinji-ja. Zamislite koliko ce jaki da budu. Mislim da ce Aizen ili Ichimaru biti primorani da koriste bankai.
Pendlum odnosno taj deo sa wizardima ima u mangi,to nije filer .Evo odavde pocinje i http://www.onemanga.com/Bleach/315.01/01/ i traje 11 chaptera
Pa da, bilo bi jako cudno da je ono filler. Ja nisam pratio mangu pre Fake Karakura Town arca.
Ne, ono nije Filler. Ni Bleach on the Beach nije filler, jer postoji Omake takav. XD Cudi me sto nisu i Hitsugayin rodjendan pretvorili u Anime, ili onaj deo kad Hitsugaya upoznaje Matsumoto.
(2009-08-31, 16:44)SnG Wrote: [ -> ]Ne, ono nije Filler. Ni Bleach on the Beach nije filler, jer postoji Omake takav. XD Cudi me sto nisu i Hitsugayin rodjendan pretvorili u Anime, ili onaj deo kad Hitsugaya upoznaje Matsumoto.
^ Polako , bice jos filera , iskoristice oni to sve sigurno jednog dana
(2009-08-31, 16:44)SnG Wrote: [ -> ]Ne, ono nije Filler. Ni Bleach on the Beach nije filler, jer postoji Omake takav. XD Cudi me sto nisu i Hitsugayin rodjendan pretvorili u Anime, ili onaj deo kad Hitsugaya upoznaje Matsumoto.

^ Polako , bice jos filera , iskoristice oni to sve sigurno jednog dana Toungue
Danas moceo citati mangu.I moram da kazem.Odlcna je.
Vala tako je, kazi! XD

Um, zanimljivo, iako je Starkova porodica psica apsurdna.
Nego ono je od Love- a Shikai, ne? I zasto je Rose zatrpan? XD
52 epke fillera neginu tako da im se nezuri da ih puste sve od jednom.

Inace manga je dobra sve do 20+ toma kada se sve rusi kao kula od karata, bas u tom periodu Bleachu padaju ocene tako da je sve lose od momenta kad se pojavljuju spade Toungue
@SnG Mislim da jeste. Ono je Love-ov shikai. Kakav li je tek bankai kada mu je onaj kaktus shikai. XD XD XD A priznajte da izgleda kao da je upravo negde pokupio neki kaktus i vitla njime na Starka. XD
Nije preterano loš chapter ali hoće neko da proba da pogodi šta se to desilo na kraju?? ko li je ono