AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ne zaboravite na ukitakea koji se 'bori' s lilinette... XD verovatno ce on doci nekome da pomogne, buduci da ne zeli da se bori s njom.
nego, jel' izasao i 338 chapter?
(2008-12-07, 02:23)Meneldor Wrote: [ -> ]Frog, a sto ocekujes od glavnog, da bude slabiji od zamjenika kapetana? Bio bi i red da se starkelju vidi malo u akciji.

ma stvar je u tome da onda zadnja 2-3 chaptera su bila za apsolutno nis, zasto bi morali vidit one dve zenske koje su samo zavrsile kao neko koga treba spasavati i slicno, to je malo glupo jer nam oduzimaju vrijeme sa nevaznim fightovima - na taj nacin cemo na kraju dobit hrpu chaptera koju mozes i preskocit a da ne propustis bas nis, ako se vec i prikazuju te borbe onda bi bilo lijepo kad bi ih imalo smisla vidit ^_^
Meni se svidjaju trenutne borbe. Dobro je videti likove u akciji koje do sada nismo videli. Mada ipak vec 20 chaptera traju borbe u Karakuri i po svemu sudeci trajace jos toliko. Ichiga i ostale nismo odavno videli...

Matsumoto je za sada najbliza smrti.

Ako ona pogine onda ce Hitsugaya pobesneti i srediti HalibelWink
Ja mislim da se hinamori još nije izlječila od one hipnoze aizenove te će nešto sigurno učiniti kad se budu protiv aizena borili.

EDIT : @ Twamp-chan - ne još nije izašao izlazi u petak vjerojatno.
(2008-12-07, 15:24)Yoko_Ritona Wrote: [ -> ]Ja mislim da se hinamori još nije izlječila od one hipnoze aizenove te će nešto sigurno učiniti kad se budu protiv aizena borili.

EDIT : @ Twamp-chan - ne još nije izašao izlazi u petak vjerojatno.

I ja sam siguran da Hinamori treba da odigra svoju ulogu ali šta tačno treba da uradi to još neznamo Smile
čekajte ljudi bez kojeg je dijela tjela ostala matsumoto ???
(2008-12-07, 22:32)Yoko_Ritona Wrote: [ -> ]čekajte ljudi bez kojeg je dijela tjela ostala matsumoto ???

Jos je citava Big Grin
ma nije piše da nečeg nema .
(2008-12-07, 22:41)Yoko_Ritona Wrote: [ -> ]ma nije piše da nečeg nema .

Unutrasnjih organa mozda XD
ma ne znam ni sama XD