AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Naznaceno je da je Zaraki najjaci kapetan jos kada je Icigo dolazio prvi put u Soul Society. Smile Ne znam za kasnije u mangi da li se pojave novi kapetani ili jaci. Smile
da receno je da je najjaci ali u smislu te energije najvise, njega je ichigo prvog od kapetana porazio btw i onda iduci arc dode zaraki i cijepa protivnike kao od sale koje ichigo nije mogao porazit... smijurija
A Zaraki nema ni Bankai, a Icigo ima i Holifikaciju pride. Big Grin

Je l' Zaraki ikada dobije bankai? Big Grin
Pa Ichigo nije imao nista od toga kada ga je sredio.

Inace ako racunamo od pocetka do sada (sa trenutnim power upovima racunajuci i Zarakijev) sve kapetane poprilicno sam siguran da su iznad Zarakija: Jamamoto, Aizen, Ukitake, Kyoraku, Ishin, Kisuke, Byakuya, a mozda cak i Unohana da je upotrebila bankai u borbi.

Sto se energije tice verovatno jeste u vrhu odmah iza Jamamota i Aizena.

Inace nema bankai za sada samo shikai (a i on mu nije nesto sto se izgleda tice, ocekivao sam nesto da docara kolika je sirova snaga, a ne jbn sataru).
(2015-08-08, 12:25)Lavi Wrote: [ -> ]Pa Ichigo nije imao nista od toga kada ga je sredio.


Imao je Talk no jutsu. Smile
Mislim da si omasio anime. Da li si uopste gledao taj fajt ili samo odvalio onako pa sta bude. Smile
(2015-08-08, 12:25)Lavi Wrote: [ -> ]Pa Ichigo nije imao nista od toga kada ga je sredio.

Inace ako racunamo od pocetka do sada (sa trenutnim power upovima racunajuci i Zarakijev) sve kapetane poprilicno sam siguran da su iznad Zarakija: Jamamoto, Aizen, Ukitake, Kyoraku, Ishin, Kisuke, Byakuya, a mozda cak i Unohana da je upotrebila bankai u borbi.

Sto se energije tice verovatno jeste u vrhu odmah iza Jamamota i Aizena.

Inace nema bankai za sada samo shikai (a i on mu nije nesto sto se izgleda tice, ocekivao sam nesto da docara kolika je sirova snaga, a ne jbn sataru).

Unohana jeste upotrebila Bankai protiv Zarakija u borbi Smile. Mada nije najbolje objasnjen njen bankai tj. bio je cliffhanger Big Grin.

Pisane su neke novele sto se tice Zarakija...i u tim novelama je objasnjeno da je on jedan od najjacih likova...

http://www.anime-overdose.com/forum/thread-4536.html
Greffes, sada sam gledao. Linkovi su mrtvi... Sad
nije ni cudo, postaljeno je pre 3 godine Smile...Probaj mozda ima na BakaBT prevedena verzija i ja cu potraziti pa ako nadjem cu da postavim, mada ne garantujem da cu je danas naci...
Ma opusteno. Smile Ako nadjem postavicu. Smile Gledam sada fudbal. Smile

Umem ja da citam japanski tako da mi ne treba prevedena, nije problem uopste. Wink