AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ma, nema mu spasa ovoga puta... Toshirou postaje glavni lik, lol... Smile Sledeći čapter počinje sa Jagodicom na naslovnici, sa tatoo-om na glavi: PWNeD by Ulquiorra... Smile Presrao ga je Tito... Ispade sada da je najjači Espada... Pfft... Zašto mislim da ćemo uskoro videti Ichiga u Full Hollow modu...

Nekako mi se čini kao da Tito prepisuje čaptere od Kishimota... Naruto priklješten, sledeći čapter Ichigo u sranju, vidimo Nagata, vidimo Ulquiorrinu 2. transformaciju... Hinata down, sada će Orihime da naebe... Six Tails, Ichigo-Full Hollow... ili nešto slično... malo me smara...

Još uvek se nadam da će iz shita da ga izvuče Kisuke...
(2009-03-07, 01:00)striderXIII Wrote: [ -> ]Još uvek se nadam da će iz shita da ga izvuče Kisuke...

To se svi ovde nadamo Big Grin XD

ako ne on onda neko od vizadra ili yourichi Smile
Meni je Bleach bolji od Naruta 10 puta. NE odugovlace previse kao Naruto i to im je ogroman +. Sem toga, izgleda da je ovo pri kraju, mozda jos nekih 100njak epki animea i 50ak chaptera mange. Wink
Kao i sto sam ocekivao Orihime pola chaptera kuka "Kurosaki,kurosaki" :angry: Makar je na kraju nesto krenulo da se desava.U sledecem chapteru ocekujemo Ichigoa u super sayan modu i to sve sa kosom Toungue
Najverovatnije ce da bude neka full-hollow transformacija
haha, a jbt XD XD, fakat mu kosa raste, mislim da i nokte vece ima, ne kuzim Anime, u sljedecem chapteru ocekujem da se ichigo ustane i kaze inoue "prestani vise kukat u pm..." XD XD

a ma vec mi je prosli put bilo sumnjivo nes, ichigo sad ima rupu u tijelu ko sta hollowi imaju, ocito ta rupa ima nekog znacenja i sad ce se ili hichigo pojavit ili ce ichigo moc koristit vecu moc, ali ovo s kosom mu nije trebalo iako je to vjerojatno hollow transformacija ipak je lame Anime
Jel to Ishida ostao bez obe ruke Big Grin

meni ok chapter
(2009-03-13, 11:28)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]... u sljedecem chapteru ocekujem da se ichigo ustane i kaze inoue "prestani vise kukat u pm..." XD XD

it would be about time XD
ichigo, mislim da je ishida ostao "samo" bez jedne ruke, ali uvek ima vremena i za drugu da mu ulquiorra otkine Wink
ranije kad se ichigo transformisao u hollowa, nije imao dugu kosu, zar ne? mozda jeste neka level-up transformacija, posto kad je pricao sa hichigom, bio je fazon da ako se hichigo ikad vrati tako ce ostati, nema vracanja nazad.
ali ne budite prestrogi prema hime, ipak je izostavila ono annoying -kun na kraju XD
Ja ovaj Bleach ne kuzim, 18 ili kolko vec stranica, a samo tri recenice..
(2009-03-13, 12:05)twamp-chan Wrote: [ -> ]ichigo, mislim da je ishida ostao "samo" bez jedne ruke, ali uvek ima vremena i za drugu da mu ulquiorra otkine Wink
Strana 17 valjda..ono mi licilo na gubljenje i druge ruke XD


twamp-chan Wrote:ranije kad se ichigo transformisao u hollowa, nije imao dugu kosu, zar ne?
Hmm secate se njegovih treninga sa vizardima..pa na pocetku njegova full transformacija..ono cudo je imalo dugacku kosu i nokte XD
(2009-03-13, 12:18)Ichigo Kurosaki Wrote: [ -> ]Hmm secate se njegovih treninga sa vizardima..pa na pocetku njegova full transformacija..ono cudo je imalo dugacku kosu i nokte XD

Mozda je to novi level tj realese, kao kod Ulqiore (ne znam kak se pise njegovo ime) sto se sad dogadja.