AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Bolji chapter nego prosli : kao i ocekivano Ulquiora gazi Ichiga , sada jedino pitanje ostaje hoce li se on sam nekako izvuci ili ce neko da mu pomogne.
slazem se sa goluzdravim, chapter je bolji, uzbudljiviji... jedva cekam da vidim ko ce izvuci ichiga iz ove situacije.... sve nekako racunam na vaizarde, a mozda se opet javi hollow ichigo?
chapter je super Smile, po meni bi bilo glupo da se sad vaizardi pojave od nikud, ak ce doc do toga da se neko bude moro umjesat onda ce to vjerojatno bit inoque (ili kak vec Anime) ^_^
Mislim da bi se vizardi mogli da umešaju u ovo bio bi i red a i ne bi bilo ni od koda oni su već krenuli u borbu samo nisu pokazali gde su tačno krenuli Smile
tako da me ne bi iznenadilo da se pojave ali nemoraju oni da dođu ima njih mnogo koji mogu da se pojave ni od koda kao njegov otac,neko od kapetana,inoue,ishida,renji,kisuke,yourichi teško je reći tačno ko će da mu pomogne Smile

ali stvar koju ja čekam je da Kisuke i Shinji izgovore ban-kai Big Grin
ma ja bi da se Hichigo pojavi to bi mi bilo predobro XD
I ja za to navijam Yoko Smile
ako ichigu treba pomoc(a treba mu Big Grin) Hollow Ichigo je prava osoba za to Big Grin
Ugazi ga Ulki, mada ne verujem da će Hollow skoro da se vraća... Pre će da ga izvuče Urahara Kickass... umm... Kisuke... Već vidim Candy Shop crew kako upada u Hueco Mundo da ga izvlači iz g**ana...

Mada... ko zna... Moraćemo da vidimo... Možda Jagodica izvuče iz rukava još jednu Bankai tehniku ili hollow form cero (mada je Black Getsuga nešto kao cero ili nam tako reče šišmiš Ulki)...

Sve u svemu: dobar chapter,ali sledeći će biti bolji... osećam to... Smile
ah... nista neocekivano u ovom chapteru, i uopce mi nije drago sta ce se inoue uplest u fight, u biti tak je to gotovo od pocetka, uvjek ona dode i pocne neku dramu radit i onda na kraju je ichigo mora spasavat i sve, nekak se ponavljaju ^,^
(2009-02-27, 12:46)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]ah... nista neocekivano u ovom chapteru, i uopce mi nije drago sta ce se inoue uplest u fight, u biti tak je to gotovo od pocetka, uvjek ona dode i pocne neku dramu radit i onda na kraju je ichigo mora spasavat i sve, nekak se ponavljaju ^,^

E tako je to kada Tite Kubo vise nema svezih ideja koje moze ubaciti u mangu.Smile
Dosadan chapter. Ocekivano Inoue i Ishida ce pokusati da spase Ichiga i jos oni glupi dialozi o snazi...

Uluquiora na zadnjoj strani lici na Orochimaru-a.