AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nije Ishida totalno bespomocan videli smo to i u SS i Hueco mondu al ne treba on da bude merilo quinci snage posto smo videli da postoje quinci na nivou kapetana cak i jaci tako da nema razloga da Masaki ne bude toliko mocna, samo malo glupo biti ako se stvarno ispostavi da je toliko mocna i da je ubio obican hollow al videcemo sta ce da se otkrije po tom pitanju...
E sad bi valjda uskoro trebalo da dobijemo Kuboovo objašnjenje koje već dugo čekam. Kako je za ime sveta Išin (duhovno biće, aka šinigami/anđeo smrti) postao čovek koji je čak u stanju da napravi ljudsku decu u realnom svetu (neki jedinstveni, ultimativni Uraharin gigai sa prirodnim polnim žlezdama koje stvaraju polne ćelije sposobne da oplode ljudske ženske jajne ćelije - Urahara je najveći genije u svim šonenima XD)? Ovde sam napisao koliko mi je bilo bezveze razmnožavanje u Dragon Ball-u, a Ičigov slučaj je još kompleksniji i neverovatniji. Išin, Masaki, Urahara, Aizen, majka priroda, Kralj Duša, Kajien Šiba (možda se njegova duša reinkarnirala u Ičiga) - siroti Ičigo svi su ga pomalo pravili. XD
"Even if Ishida-senpai were my cousin, I'd gladly play with his joy-stick", neko nam postaje perverzan ovde...ko zna kakve su mu sve ideje pale dok je bio u Nemackoj Big Grin. Verovatno je ispitivao mentalitet Nemaca da bi ih posle prebacio na Quici-je Big Grin

Btw, svidja mi se chap...
I GET IT......I'LL DO IT Smile
Ovo je bio super ch. Dobili smo neka objašnjenja, sad me samo interesuje kada je Ichigo dobio tu inekciju i da li su i njegove sestre.
Moram reci da nisam ocekivao ovaj razlog zasto je Ishin napustio SS, od svega sto mi se motalo po glavi ovo nije bilo ni u najavi...

Dobar chapter Big Grin
Ocekivao sam malo bolji razlog..mada ok...mislim ocekivao sam vise od ovog flashback-a koji je bio jedan od najglavnijih i najocekivanijih flashback-ova u ovoj mangi...za mene nije bas ispunio svoja ocekivanja, isto kao borba Unohane i Kenpaci-ja, ovo je moglo biti malo bolje razradjeno, znam da ima jos dosta toga, mada mislim da smo prosli glavni deo.
(2013-04-26, 00:27)greffespatch Wrote: [ -> ]Ocekivao sam malo bolji razlog..mada ok...mislim ocekivao sam vise od ovog flashback-a koji je bio jedan od najglavnijih i najocekivanijih flashback-ova u ovoj mangi...za mene nije bas ispunio svoja ocekivanja, isto kao borba Unohane i Kenpaci-ja, ovo je moglo biti malo bolje razradjeno, znam da ima jos dosta toga, mada mislim da smo prosli glavni deo.

Mislim da trcis pred rudu...Sacekaj,mislim da jos nije gotovo ni sa Unohanom ni sa "Everything but the rain" delom. Ima tu jos dosta da se radi,ipak je covek lepo rekao da je ovo Final Arc. Mada mi je jako mrsko sto je ubio Jamamota,deda mi je bio jako gotivan Big Grin
Tehnicki nema jos sta mnogo da se kaze u ovom flashback-u, deo kako je izgubio svoje moci je pred nama i posle sledi vencanje i to je to od ovog flashback-a, nadam se samo posto je reko da ce ovo da bude najduzi arc, da ne spuca sve vazne stvari u prici za 2 godine i posle imamo Karakura Town isto samo u quicy zamku.
Meni tuca sa Unohanom i Kenpachijem nije ispunila očekivanja, trebali su mnogo više da prikažu, ali ovo poslednje je bilo po meni sasvim ok objašnjenje.




Ja sam i zaboravio na ovu scenu, bas me interesuje kako se to desilo XD

BTW i ja sam stigao do poslednjeg chaptera mange(dakle prosao sam ceo Final Arc do sad), i slazem se sa vecinom da je borba dva "Kenpachija" morala biti duza i interesantnija. Mogli su da smisle nesto na fazon kao kad je Ichigo trenirao sa Zangetsuom pred bankai, pa mu je ovaj lomio maceve, pa je posle nekog vremena vremenski period pred lom maca postajao sve duzi...... ili nesto poput [spoiler]

[/spoiler]

Ako Ishin zna za "final getsuga", da li je mozda Zangetsu njegov?
Da li ce ga mozda Ichigo vratiti, kako bi Ishin mogao da se ukljuci u borbu? Da li ce Ichigo dobiti mozda novi, jer ne moze da povrati nesto sto nije njegovo, pa zato treba da se pronadje?

Takodje me interesuje kako bi u animi izgledala scena kada se Byakuji prividi Rukia kojoj se lice topi?Kao i kada ona "pluta" u hot springu.