AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
I ja imam osećaj a je on negativac, jer realno ništa mi do sada nismo videli da je on dobro uradio, a zbog njega zamalo da je umrla Rukia.
Dosta mi realno zvuči da je Ichigo verovatno ubio Masaki...ali polako tek ćemo da vidimo, možda nas Kubo opet iznenadi sa nečim XD
Inace posto cesto citam na stranim manga forumima njihove diskusije danas sam bas naleteo na jednu gde je lik postavio deo intervijua sa Kubom u kojem ovaj kaze da ima zelju da ponovo prikaze Aizena makar na kratko, kao i da zeli da pokaze kako su se Yourichi i Urahara upoznali ( sto me licno bas zanima )...

I u zadnje vreme tema kojoj se daje sve vise paznje da li je moguce da se King of Souls u toku radnje prikljuci borbi posto je Kubo najavio da ce snaga i broj neprijatelja iako ih sada nema mnogo da raste vremenom na nacine koji se ne ocekuju i SS ce da "drhti" u strahu..

U svakom slucaju iako kratak interviju dao je dosta smernica da se nagadja sta i kako sa naglaskom da ce proslost pojedinih likova da bude bitan faktor u nastavku XD
Kad smo kod intervjua, možete pročitati najnoviji zanimljiv Kuboov intervju na njegovoj turneji u Nemačkoj.

http://bleach.wikia.com/wiki/User_blog:C...rmany_2013

Ja ću samo da izdvojim jedno pitanje i jedan odgovor.

- Mnogi čitaoci se pitaju zašto Vaše pozadine sadrže veoma malo detalja ili ih uopšte nema i umesto toga se usredsređujete na likove?
- Pozadine odvraćaju pažnju čitaocu od onoga šta se dešava unutar samog lika. Kad god izostavim pozadinu, želim da čitaoci vide srce lika.

Ko nije razumeo one parodije koje sam kačio u vezi sa "SRCEM" sad zna. Toungue Recimo kao ova haha. Eh, Kubo stari prefrigani trol. Anime

[spoiler][Image: 1274680226676.jpg][/spoiler]
Rekao je da je Ichimaru stvarno mrtav. I ode moja zadnja nada da ga opet vidimo, haha. Bilo bi dobro da je pitao zašto se tako malo zna o njemu u zašto je umro na takav način. Koja je priča iza njega i rangiku. Nikad nije objašnjeno.
tnx za link tamo sam video nesto oko cega se vodila rasprava dosta a to je da li je Grimmjow ziv ili mrtav samim tim sto je izjavio da ce prica oko toga da se razjasni u buducnosti znaci da ce ovaj najverovatnije da se opet pojavi u nekom obliku XD
Čuo sam kao da Kubo ne voli Gina i da ga ni popularnost nije spasila od škartiranja iz mange. Bjakuju je trebalo da škartira, a on ga ostavi. Kubo je rekao da će Rangiku imati određenu ulogu u ovom arku, pa možda vidimo njenu i Ginovu prošlost. A Grimđov je živ.
Baš je đubre XD Gin je bio najbolji Big Grin Voli ga ili ne, nije ga trebao tako zapostavit i uproastit, al ajde, valjda će koliko toliko popravit neke stvari ako objasni prošlost. Mda, čak i da je objani, fkt je zeznuo tog lika, šteta.

Koja bi ste vi pitanja postavili Kubo-senseiu da imate priliku?
Što se tiče Aizena u vezi sa ovim intervjuom - Aizen je kao bubašvaba, ni nuklearna bomba ga ne može ubiti haha - legenda.

Šta zapravo radi Unohanin bankai? Zašto mu trebaju 4 asistenta za crtanje pozadine? Haha. Što likovi u nekim poglavljima doslovno plove po belom prostoru? Šalim se. Verovatno mu trebaju za osnovne linije, sporedne likove u pozadinama, ili tako nešto - šegrtski posao. Ako izuzmemo neka poglavlja ima Kubo sasvim solidnu pozadinu, npr. borbe u velikim gradovima i mestima ljudskog sveta i Grada duša. U Ueko Mundu je slabija situacija, ali taj svet je tako i dizajniran - pustoš.

Šta bih pitao senseija? Hm... sad mi ništa konstruktivno ne pada na pamet, verovatno bi bila neka dobro formulisana pitanja u vezi sa prirodom samog Bleach univerzuma i njegovim brojnim misterijama, npr. životni vek šinigamija, kako i kojom brzinom stare, zašto se duhovna bića razboljevaju (Ukitake iskašljava krv - liči na tuberkulozu), zašto krvare, itd. Možda neka pitanja u vezi sa vastolordima.

Evo jedno ovako ležerno pitanje: Da li će Ičigo do kraja mange da ostvari nešto više od platonske ljubavi prema nekom ženskom liku?
di ste vi bili dok smo dream omen i ja mislili da ce urahara bit glavni negativac, ali puno stvari se desilo od onda da bi u slucaju sa sad zbilja bude negativac to bilo bezveze i lose napisana prica

nit mi je jasno kako se fullbringer arc logicki sklapa sa bilo cime, realno to je filler arc koji je vratio ichigu moci

al na kraju ce bit da je aizen ubacio hollowa u ichigovu dusu ili nesto, da se osveti njegovom starom i kao test ili sta vec, a da ne pricam da je ichigo shinigami/hollow/quincy/fullbringer koji k jos moze bit

naravno najnovija stvar je to da je ichigo privi koji je automatski imao svoj zampakoto, zato mu je u shikai formi stalno, a budimo realni ta glupost da onaj lik pravi zampakotoe za sve je cista glupost i nelogicnost u prici, jer nit jednom nije to spomenuto, a receno jest odma na pocetku mange koliko se sjecam da su shinigamiji u biti duse, a zampakoto je u biti dio njihove duse ili tako nesto, nitko nije spomeno da mac dobijes pa onda ga razvijas u svoj, da ne pricam da je to bilo slucaj onda je svima trebalo bit cudno sto ichigo nema zampakoto a ipak ima
da ne pricam da sam ja u startu shvatio da duse idu u pakao ili ss koji bi trebao kao biti raj, a ono tamo ljudi zive u kolibama i po istim pravilima ko i prije, da ne pricam kako je moguce imat djecu ako si dusa?

uopce mi nije jasno sve to skupa, sama baza te price, to je po meni jako zapostavljeno

ja vjewrujem da svaki autor maratonskih prica zali za nekim stvarima, tj dio price za koji je dobio ideju kasnije se bas ne slaze sa onime prije, kod kubo-a je def slucaj, kubo samo nadograduje ichiga, ne ide u jednom smjeru nego krene pa rasprsi pa onda krene u drugome smjeru i tako u nedogled
Isshin istražuje smrt šinigamija u Narukiju. U Narukiju se za vreme Fullbringer arka nalazio Xcution's headquarters. Soifon je optužila Ginja Kugoa za ubistva šinigamija u prošlosti. Holofikacija, Naruki, Isshin, Aizen, Ginjo - možda je sve to povezano. Fullbring nastaje kao posledica napada hollowa koji se prenosi sa majke na dete pre detetovog rođenja. Možda je arrancar/VL/hollow na kraju ovog poglavlja Ginjo. Možda je i on Aizenov eksperiment. Ginjo je bio Substitute Shinigami kao Ichigo, imao veoma hollowski fullbring, imao je hollow moći. Možda je ovaj hollow bio Ginjo i kada se borio sa Masaki preneo joj je te moći, što znači da Ichigov fullbring potiče od Ginja. Kada je Ichigo plakao rekavši Ginju "Vrati mi moju moć" ovaj mu je odgovorio "Nikada nije bila tvoja, bila je moja, ja sam ti je dao". Što da ne. XD