AnimeOverdose Forum

Full Version: Bleach Manga [Warning! Spoilers!]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Neće 100 posto, nije Kenpachi za tog posla, prosto nije previše mudar kao Kyoraku. A Kyoraku i Ukitake su najstariji Shinigamiji u SS trenutno i mislim da su oni sa bankaijem jači od Kenpachija. A i bolji su taktičari plus odvaljuju Kidou, koji je po meni vrlo potcenjana veština.
Da kido je definitivno prevoše podcenjen.
Ja bi voleo da on bude Captain Comander jer bi onda Byakua umro od muke XD. Teško da je sad iko jači od njega, ali pametniji definitivno jesu Smile
Niko ne zna zasigurno ali Retsu Unohana je 99% bila najača od svih kapetana, a sad kad se Zaraki vratio na staro teško da old school može išta protiv njega XD
Treba donositi teške odluke kad si na mestu Captain Commander-a, a Kenpachijeve odluke bi se svodile na "kolji", "ubij", "uništi" itd. XD Ovo je u suštini vojska, ljudi na najvišem položaju ne moraju da budu dobri vojnici već vešti taktičari. Big Grin

Unohana mi je glupo skončala, Kubo je previše žrtvovao da bi power upovao Kenpachija IMO.
Captai Comander treba da bude najaci lik, a matori je bio manje vise glup XD bar po meni. A i on je reko par puta da je Captain C. treba da bude najaci shinigami, kao sto je on bio. A za Unohanu se sve nadam i nadam da nije umrla, jer mi je dosta interesantna.

A bio je vise red da pokazu nesto o Ichigovom ocu, dosta me interesuje zbog ceka je on izgubio svoje moci ( zasto je on uradio final tensa zangetsu ( ili kako vec XD )).
Ovaj chapter je bio ok, solidan, saznali smo (sto su mnogi fanovi spekulisali, i sto je bilo vise puta hintovano) da se ishin preziva Shiba, ono sto mi nije jasno u punom smislu jeste sledece Big Grin

Isshin je bio glavni u Shiba klanu ili nije???

Toshiro je bio 3rd seat, znaci skocio je za dva mesta kad je Isshin nestao Big Grin...

Ovo su takodje mnogi ljudi pretpostavili da je Aizen uradio nesto, tj. eksperimentisao i verovatno je napravio nekog hollow-a dovoljno jakog da se bori sa kapetanom.

Sve u svemu nisam ljubitelj ovog objasnjenja, vise sam se nadao necemu druom, mada ok necu da se bunim Big Grin

E, nisam odgovorio na pitanje u vezi Kempachija...

Kakav je lud verovatno bi zabranio kido u celom SS, mada ne verujem da ce on da postane glavni kapetan....Vele ima poentu, jeste on jak, mozda posle svega ovoga moze da postane i jaci od Kjorakua, mada on je je barbarin i nije za mesto koje zahteva dosta razmisljanja i brige o SS Big Grin
HAHHAHHAHA 100% bi zabranio kido XD XD
A za mene LOL nisam ni obratio pažnju na njegovo prezime XD, a još veći LOL što sam tek sad skapiro da se onaj Kainen-dono preziva Shiba i da je sva ona frka bila oko njega Smile
Više nego Kempachi, zanimaju me drugi likovi. Kladim se da su Kyoraku i Ukitake najjači kapetani tamo. Imam dojam da je Unohana bilo No.3, ali tko zna Toungue Više me zanima Urahara za kojeg mislim da je tamo najmudriji i najjači, a Yourichi je sigurno prejaka.

Btw, zašto su se qinci povukli? Koliko sam ja skužio, povukli su se radi Aizena?
Ne nego zato što je trebala ubrzo da dođe 0 squad.
A Unohaha je rekla da je najača od svih, a od Kyoraku, Ukitake i Urahane nismo videli bankai ali su 100% dosta jaki i plus tu neće moći da uzmu bankai od onog Ginjoua što je dao Ichigu nazad moći ( u neku ruku ). A i tu je Ichigov otac koji je isto ubica XD
I Kenpachi je uvek govorio da je najjači pa je na kraju izgubio od Ichiga (lol).

Teško je definisati termin "najjači". Koliko sam ja razumeo Unohana i Kenpachi pod tim podrazumevaju najjači reiatsu i najbolje mačevalačke sposobnosti. Ko zna kakve ludačke sposobnosti imaju Kyorakuov i Ukitakeov bankai.
Točno to. Kyorakuov shikai je jebački jak. Jači od večine bankaia drugih kapetana.
Uvijek sam mislio da je Unohana neki kido maseter. Barem je u onon jednom fileru djelovala tako.
Nekako mi je čudno sa njom. Od njezinog bankaia smo vidjeli samo ime. Nadam se da će to Kubo kasnije pojasnit, ali činjenica da je možda mrtva mi ubija svaku nadu XD

Primjetio sam kako likovi koji umru dobe pričicu iz prošlosti. Dobio je Yama-jii i Unohana, dok Byakuya koji nije umro nije dobio nikakvu priču. Ipak, nadam se da je Unohana živa, s obzirom da ju je Zaraki samo probo mačem što u ovoj mangi nije ništa posebno, ako uzmemo u obzir da je Hitsugaya bio prepolovljen na pola i preživio.