AnimeOverdose Forum

Full Version: Detroit Metal City
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
[Image: 1956299226_99eb2e8521.jpg]
Ok sha reci o ovome cudu...pa recimo da je anime perverzija kakve nema...mislim da ne pamtim kad sam se poslednji put necemu ovako valjao kao sho sam se valjao od smeha ovom cudu...da ne pricamo da sam ranije bio u metal fazonu pa mi samim tim ima josh veci shmekXD
znaci ukratko prica je o jednom liku koji svira neki totalni gej sentish i odlazi na studije da bi kasnije napravio neki la la la bend, ali zavrshava kao frontmen death metal benda koji se zove Detroit Metal City...crtac ima brdo psovki, morbidnih fazona, nemojte misliti kako je ispunjen nekim echhi scenama i slicno...recimo da anime jednostavno prati neki metal duh i to je to...ne preporucujem ga svakome, ali ako vam se ne svidi posle prve dve epizode, batalite ga Wink
anyway ja sam tek na petoj posho nisu uradjeni subovi za dalje, ali ima 12 epizoda i nestrpljivo ishcekujem da odgledam i ostale...ako ima josh nekog da je gledao neka baci koji comment Wink
Malo napišeš anime, a malo crtić? I čemu se točno radi? Daj koji screenshot...
Koliko vidim to je anime napravljen od Studio 4°C.
Ovo cudo ima 24epizode ili 25 sa specijalom..valjda se jos snima koliko znam
Pricao mi je brat o ovome ,ja nisam gledao,kaze da ima bolesnog humora..a epizode veoma kratke
@Ichigo Kurosaki: Da epizode su veoma kratke...mnogo krace nego u ostalim animama...nisam znao da ima 25, ali zasad sam nashao na http://www.anime-eden.com/anime/series.5587.htm
da ima osam epizoda i na http://www.lolipower.org da ima sedam epizoda da se downloaduje...od drugih sam cuo da ostale josh nisu prevedene...
@Suna: A da mozda bacish pogled na koju epizodu??? Ako budem krenuo da objasnjavam dalje od onoga pocecu da spoilujem...By the way nisam znao da anime nisu crtaci Toungue ^_^
Pre par dana je BGA izbacio fansub i konačno sam se nakanio da uzmem da gledam ovaj anime.

Anime je teška pišurija, ne sećam se kada sam zadnji put gledao ovako smešan anime. Eleran je gore napisao o čemu se radi pa nema svrhe i ja da pišem Toungue Ima 12 epizoda od po 13 minuta.

Preporuka svima!
pišijada na kub, pogledao dva puta i sada ću još jednom sa domaćim subom, zanima me kako su pesmice i sl fazone preveli.

manga je završena i nadam se drugoj sezoni, jer bio bi bedak da ne odrade, a ima još brdo zezancija
^manga je smjesna bila mada mi se jedino ono na wresling sto su dugo furali nije bas svidjelo :/
@Happy: Kad sam ja govorio da je DMC pishurija meni se svi forumashi smejali pre davnih ihahaj i niko nije hteo da gleda, a vid sad Smile Sto se tice samih epizoda, epizoda na koju sam umro od smeha je kad kaze da ce da pwnuje Tokyo tower zato sto je dirty slut XD sa sve zvukom zveketanja XD Ma kad razmislim svaka je smejurija, kad joj pljune u lice, kad rejpuje pandurku XD kada izgovara 10 rejp u jednoj sekundi, kako bi bilo kul da naprave jos jednu sezonu Smile
(2013-02-07, 21:05)Eleran Wrote: [ -> ]@Happy: Kad sam ja govorio da je DMC pishurija meni se svi forumashi smejali pre davnih ihahaj i niko nije hteo da gleda

Eleran hipster. Big Grin

Gledao sam odavno, dobar je skroz. Verujem da bih se i dalje smejao kada bih ga ponovo gledao. Thumbs up!

Pages: 1 2