AnimeOverdose Forum

Full Version: Hellow :3
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Ummm da vidimo~
Martina~ 15 godina (jos malo 16), Pula (dada, jos netko iz Pule XD)~
Umm, nagledala dosta animea~ Mange bas i nisam toliko citala~
Ponosim se time da sam pogledala preko 90 animea~ [(Morala sam napravit database za infos, pa sam nakupila sve anime koje sam vidjela) Netko ce me poslat na ljecenje radi ovisnosti >.<]
I um, ovaj da~
Ovdje sam iz ciste dosade~ Jer sam bubana vec tjedan dana pa hocu nesto da me zabavlja osim standardnih MMO-a i RPG-a ciji sam veliki fan(atik).
I um ovaj~ Inace slusam metal...Sto jaci to bolje~ Ali ustvari ovisi. Ako uopce to igra kakvu ulogu u mom predstavljanju...
I kao sta vidite volim puno pisati XD
Toliko od mene Toungue
~<(0_o< )
pozdrav seki i sugrađanki i dobrodošla... Big Grin
Oho... još jedna Puležanka Anime Dobro nam došla *hug
Oh yea, I forgot to mention, ja sam veeeeeeeliki obozavatelj vukova (kao sta se moze reci iz mog avatara kojeg trenutno nemam, jer mi ga seka resajzuje u photoshopu), i cesto znam zaboraviti hrvatski jer pricam 80% na engleskom XD
The army grows by the day! XD

Dobrodoshla Anime
pa pozz još jedna cura, a ovaj forum bismo mogli preimenovati u PU anime overdose ili tako već nešto XD, u svakom slučajo dobrodošla
Um ja sam inace iz Luxembourga, ali trenutno zivim u Puli, tako da neznam dali da me bas racunate među "Puljane"...
Mozda ipak da ime ostane samo Anime-Overdose...Bez PU? Toungue
Dobrodošla. Anime
Dobrodošla. Smile

hm, mislim da Mercin ima nekakvo znacenje na francuskom (mozda nes slicno)... Wink
Dobrodosla Smile
Pages: 1 2 3