AnimeOverdose Forum

Full Version: Ghost in the Shell
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
[Image: 9297.jpg]

Quote:Synopsis
In the not so distant future, mankind has advanced to a state where complete body transplants from flesh to machine is possible. This allows for great increases in both physical and cybernetic prowess and blurring the lines between the two worlds. However, criminals can also make full use of such technology, leading to new and sometimes, very dangerous crimes. In response to such innovative new methods, the Japanese Government has established Section 9, an independently operating police unit which deals with such highly sensitive crimes.

Led by Daisuke Aramaki and Motoko Kusanagi, Section 9 deals with such crimes over the entire social spectrum, usually with success. However, when faced with a new A level hacker nicknamed “The Laughing Man”, the team is thrown into a dangerous cat and mouse game, following the hacker’s trail as it leaves its mark on Japan.

Razmišljao sam ovo da napravim i ranije ali pretpostavljao sam da nema puno fanova ovog animea na AO

Jedan od najboljih koje sam pogledao mogu da kažem i da je najbolji
od prvog filma ovaj anime ima odličnu muziku i veoma zamršenu priču punu špiunaže politike prevara itd.
Potpisujem i meni jedan medju najboljima. Prica, likovi sve je odlicno odradjeno, meni on spada u klasu sa Ergo Proxy, Texhnolyze i tak slicnim anime-ima.
Ovo je najbolji Anime od svih!!!!
jel mi neko moze rec sta je to tako dobro u ovom animeu da mogu odlucit dali bi se meni svidio... Smile
Jooj Frog nemoj to traziti od nas...sve mi nesto govori da cemo od tebe videti za koji dan komentar tipa....ljudi ne znam sha vidite u ovom anime meni je glup do zla boga i slicno,ali ja ti i dalje predlazem da ga odgledash, jer je predrkan,tesko je ispricati o cemu se radi,jer je jako komplikovana i detaljna radnja i sve... ^_^
Ma ghost in the shell je meni jedan od prvih anima koje sam gledao...kec mi je odlican..dvojka mi je josh bolja...serije su isto super...pogotovo u dvojci mi je bio dobar trip kad idu kod lutkara...ono je bash tripcina..da ne pricamo da mi je innocence do nedavno bio medju najboljim crtezima ikada,ali sama prica u kecu i cinjenica da je od njega uzeta ideja i koncept za matrix prvi deo govori sve...cak sam citao negde da kad su hteli Kianu i ekipi da objasne likove kao sho je Neo i Trinity da su im pustali ovaj anime da gledaju ^_^
Eleran nemoj pretpostavljat sta cu ja rec o nekom animeu jer pojma nemas... Toungue

nego kojim redom se to treba gledat, vidio sam da ima dva dijela po 26 epizoda i jos 2 filma, pa sto bi trebo prvo gledat, i da li filmovi imaju veze sa serijom ili se mogu gledat prvi... ?
Filmovi nemaju prevelike veze sa seriom oni prate svoju priču samo su likovi isti osim ovog trećeg filma koji još nisam ni pogledao čuo sam za njega ali sam zaboravio izgleda koliko sam pročitao on se nastavlja na dešavanja iz serije
što se tiče redosleda ide prvo:
Ghost in the shell prvi film
Ghost in the shell Stand Alone Complex
Ghost in the shell Stand Alone Complex 2nd Gig
Ghost in the Shell 2: Innocence
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex Solid State Society

možeš slobodno da gledaš tim redosledom
seria je bolja i ipak nije za svakog jer ima puno priče nema baš nešto puno akcije ali kada je ima često je veoma brutalno urađeno
(2008-09-13, 22:18)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]jel mi neko moze rec sta je to tako dobro u ovom animeu da mogu odlucit dali bi se meni svidio... Smile

Sve je dobro, sad ne znam kakvi su tvoji ukusi u anime-ima, ali imam feeling da ti se nece svidjeti, nhf ;D
Meneldor: Lol ^_^ zasho imam feeling da imamo same feeling ^_^ lol
(2008-09-13, 23:29)Eleran Wrote: [ -> ]Meneldor: Lol ^_^ zasho imam feeling da imamo same feeling ^_^ lol

bas cemo vidjet jel imate dobar feeling... Toungue

Meneldor misli da je meni samo naruto dobar (iako sam mu nabrojo hrpu anime koji su mi isto dobri), a ti Eleran mislis da svi animei koji su tebi dobri meni nisu - that is just ridiculus Toungue
Pages: 1 2 3 4 5 6