AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Radi samo do chapter 7, dok ne izađe crackfix.
Phantasmat - odlicna kombinacija hidden object i point and click mozgalica, moja najtoplija preporuka svim fanovima, mozgalice nisu nesto ultra mega giga teske ali su vrlo zanimljive i da, treba dodati na cela prica ima jeziv trip Smile

Back to the Future - episode 1 - point and click avantura, koja se nadovezuje na kraj treceg filma, vrlo zanimljivo odradjeno, pravi interaktivni crtac, sa pokojom blagom mozgalicom i dosta humora Smile
u i ja sam se navukao na neke logičke igrice. Sve mi to u početku deluje jednostavno a posle moraš da lupaš glavu ili da tražiš rešenje na internetu. imaju neka glupava imena pa ne mogu da se setim svih. Znam da sam lako završio Dynamic system i Where Box
Trenutno pičim po Puzzle Quest 2 Big Grin
Igram Super Meat Boy-a Thumbs up! dok ne skinem nesto,posto je DS2 zavrsen Smile
(2011-01-31, 17:44)ladja Wrote: [ -> ]u i ja sam se navukao na neke logičke igrice. Sve mi to u početku deluje jednostavno a posle moraš da lupaš glavu ili da tražiš rešenje na internetu. imaju neka glupava imena pa ne mogu da se setim svih. Znam da sam lako završio Dynamic system i Where Box

igrao sam Dynamic system na kongregate.com jos pre dve godine, sad sam video kad sam otvorio posto pise da sam tada osvojio badge Toungue

ja prosto obozavam takve igrice a na kongregate-u ih ima pun kufer
u svakom slucaju probaj Phantasmat, obzirom da si horor lover man, verovatno ce ti se svideti blagi horor trip igre Smile i mozgalice ofhors Wink
(2011-01-31, 21:21)Gricko Wrote: [ -> ]Igram Super Meat Boy-a Thumbs up! dok ne skinem nesto,posto je DS2 zavrsen Smile
http://features.peta.org/super-meat-boy-parody/
XD XD XD XD
Dragon Age 3 put XD pokusavam da predjem kao dobrica ali da ne zaginem zbog toga na kraju ( sa svim DLC-ima i exp) Smile

PS Nadam se da ce dvojka biti jednostavnija i hate borbe koje traju po 20 minuta XD
Ti si ona ekipa što misli da je NWN2 loš?? Big Grin Nabavio sam drugi dodatak za NWN2 i sad planiram da još jednom završim od početka Smile
E vidis Oemene ja nisam igrao ni jedan dodatak...to bi mogao da skinem sada Inace igram Dead Space 2 i igra je fenomenalna dvostruko bolja od odlicnog keca Big Grin PS Zavrsio DA ovog puta sa novim end-om ali kad sagledam ovu igru iz svih uglova mogla je biti mnogo bolja i definitivno nije naj naj igra koju su momci i devojke iz Bioware-a ikad napravili cak nije ni medju 3 naj bolja RPG Anime