AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(2010-07-02, 17:10)kira Wrote: [ -> ]Ponovo GTA San Andreas, ubacio 3GB modova i sad je skroz zanimljiva igrica XDD
znači svi rade ? pa da možda šibneš koji link? ;D

(2010-07-02, 18:16)goluzdravi Wrote: [ -> ]Neighbours from Hell 2

najbolja igra za blejanje~ x)
sad ću je i ja skinut', pa da malo igram ;D
http://www.gtainside.com/en/news.php
Pa si skidaj XDD
Barem sam ja tako radio dok nisam sve moguce izmjenio XD
Pored Disciples III krenuo i sa Dragon Age: Origins – Leliana's Song kao i sa Magic The Gathering - Duels of the Planeswalkers Big Grin
Disciples III, dosao do pete misije za Empire... Zasad ekstra igrica, svodjaju mi se oni nodovi XD
@Zabuza: Kakav je Duels of the Planeswalkers, kontao sam da ga skinem ali... XD
Neverwinter Nights kec...
(2010-07-10, 16:03)kira Wrote: [ -> ]Disciples III, dosao do pete misije za Empire... Zasad ekstra igrica, svodjaju mi se oni nodovi XD
@Zabuza: Kakav je Duels of the Planeswalkers, kontao sam da ga skinem ali... XD

Za Disciples III trebaš malo povećati težinu, ja igram na normal i dosta mi je lako, tako da ću sledeću kampanju na hard. Mnogo je zanimljivije Big Grin

A Duels of the Planeswalkers je ok za sad nisam puno igrao ali fina igra Smile imaš i dve expanzije sa dodatnim kartama Wink
Na normalu i igram... Na easy sam prvu misiju i bila je ekstremno dosadna, ne moze mi niko nista XD
Znaci duels se skida. Hvala Big Grin XD
L4D2, crkoh od smeha, u multiplay opciji se jos vise smejem XD XD
Moracu single da pokrenem, danas smo naleteli na wallhakera... Taj nece dugo da traje u igri.
o L4D2 si od alex5ka to uzela rekao je da skida
Kupio mi brat (neplanirano) pa sad mogu da se mlatim sa Alexom u igri XD XD XD