AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
MOH Airborne.
Age of empires 3 - pokušao sam prva dva, ali ne mogu. Prvi je već ovako naporan s obzirom na nedostatak sitnica koje su poboljšale stvari kao farme. A drugi... eh, kada ti dođe vojska i ubija seljake, a blentava vojska ih naganja po lošoj grafici... odustao sam.
Fifa 2010.
Ja vise volim Pes... Mnogo mi je zgodniji za igranje od Fife...
Na PS3 i Xbox360 Fifa 2010 šije PES 2010 u svim segmentima igre (okoreli sam PES-ovac ali realnost je realnost). Nije mi samo jasno zašto na PC ne daju tu Fifu nego nam uvek daju PS2 Fifu koja nije napredovala već 5 godina Sad
Tacno... Pes na PS3 je piiiiiiiiiii... Nema veze sa fucom, a najgora stvar je kad pucas penale... Ja upravljam dole, a on kreten sutira gore...
Da ali barem je PES sa PS3 isti i za PC mogli bi to i sa Fifama da počnu da praktikuju Sad
Pa njima to nije bas ciljna grupa... Oni najvise rade za PS i Xbox.
Od kako postoje Fife prave se za PC još od sredine 90'... Naravno prave se još uvek ali se dobija PS2 port umesto PS3 port. Moguće da imaju problema sa optimizacijom nove Fife ali da već 2 god nisu u stanju to da reše... Sad
PES 2006.I ja sam PES-ovac.