AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(2010-03-09, 02:04)GoKu Wrote: [ -> ]Ovaj anime se pusta kod nas, na nekoj tv!

Yes igrica je i radjena po anime-u i da ima na jednoj tv stanici u BG Wink
Trenutno sam pauzirala sa Vampire TM: Bloodlines, ali zato igram Tekken 3 na kompu. Anime Možda uspijem skinut Tekken 6. >.<
Instalirao sam Warcraft i naravno DotA (:
Come to think of it nisam dugo igrao cisti warcraft 3...

Good times...
Kakva slučajnost Big Grin ja sam iz nostalgije instalirao Warcraft 3 XD još uvek je zanimljiv i ako znam skoro svaki kamen gde se nalazi XD
Da Warcraft 3 i DOTA...hmm srednja skola mi pada na pamet i koliko sam "ucio" zbog Warcrafta XD
jel igra ko HON = heroes of newerth?

to je isto ko dota samo je bolje uredeno, bolja grafika, nove magije i heroji (makar ih ima dosta slicnih ko u doti), uglavnom beta testiranje traje vec preko godinu dana i ko zna koliko ce jos, za instalaciju treba se skinut manje od 300mb

treba cd key da bi se igrala igra, ali bilo je prije par tjedana da neko od ljudi koji vec imaju mogu poslat mail od 3 osobe pa da dobiju cd key, ako se to jos moze i ak ko hoce nek se javi, samo ako niste igrali dotu onda se nemojte ni upustat u ovi igricu jer bez necije velike pomoci veoma je tesko skuzit, ima ljudi koji ni nakon 50h igranja jos uvjek nisu skuzili kak tocne 'ne umrijet' 10 puta u svakom gameu XD
(2010-03-13, 22:44)Dream Omen Wrote: [ -> ]Kakva slučajnost Big Grin ja sam iz nostalgije instalirao Warcraft 3 XD još uvek je zanimljiv i ako znam skoro svaki kamen gde se nalazi XD

Dream cuo sam od kolege na faksu da postoje nekakvi dodaci koji opisuju dalji razvoj Blood Elfova (oficijelne kampanje)

Zvuci kao... hoax jbg. Znas ti nesto o tome?
(2010-03-14, 21:00)Foste Wrote: [ -> ]Dream cuo sam od kolege na faksu da postoje nekakvi dodaci koji opisuju dalji razvoj Blood Elfova (oficijelne kampanje)

Zvuci kao... hoax jbg. Znas ti nesto o tome?

Nemogu da kažem da sam sasvim siguran ali na jednom sajtu sam našao mogućnost da se downloaduje još jedna ekspanzija za War3, Warcraft 3 Return Of Darkness, ali problem je što nisam nigde našao neke podatke o tome, tako da ko zna šta to može da bude Smile
Jao mislim da se tako i zove...

Pitacu kolegu da mi to zbavi pa ti javim.