AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Heroes of MIght and Magic III Complete
... classic Cool
Puzzle Quest. GoKu je kriv, a vidim i odakle mu inspiracija da to skine i instalira na mom kompu. A lepo sam mu rekla da izbegavam igrice jer se navlačim na njih...

Tek da se zna, ovaj post je moje zvanično ograđivanje od svih posledica koje bi eventualno mogle da nastanu zbog mog igranja igrica. Nisam ja kriva - on je!! Rolleyes
GoKu, ako imash dobar torrent za novog Stalkera, davaj link. Ja sam samo nashao ruske verzije...
Sada igram Alone in The Dark Big Grin
Igra ima odlicnu atmosferu,muziku,o grafici da ne pricam XD
Mnogima smeta ova igra zbog jedinstvenog nacina izvodjenja
To je jedna od onih igara koja se zbog toga ili mrzi ili voli.
Kao na primer ako je neko igrao Fahrenheit ( Indigo Prophecies )
Ljudima verovatno smeta preterana realnost u ovoj igri ,tako da nemozes sa sobom da poneses kao u nekim igrama odjednom Bazuku,bombe ,puske,tonu municije.Ovde nosis samo ono sto moze da stane u kaputSmile
Meni je to bas do yaya Big Grin
@Goku
Awww... dammit... I mene si navukao na Puzzle Quest... samo sto ga ja igram na PSP-u XD
Jos uz to je dosla i ona stara famozna Pipe Mania za PSP! XD
Ah covjece jesu zarazne XD
Trenutno online igram Dofus (Haha, laugh all you want Toungue)
I po 500-ti put prelazim kampanju na Warcraft 3 RoC i Broken Sword 3 Toungue
Fallout iz davne 1997, sobzirom koliko je matora sasvim je solidna igra.
Pauziram s W3 i Broken Swordom i trenutno igram Fiestu
Enjoying the Witcher and Dungeon Siege 2 Wink
Hehehe, pa svi se nešto zarazili nostalgijom za starim igricama. Fallout eh koja je to igra bila, da ne povjeruješ. Mada je meni bolji Fallout 2 a Tactics ne želim ni komntarisat, dosada živa.
A, što se mene tiče prešao sam na nove igre i neću više da se vraćam na stare tako da trenutno igram Legend Hand of God i nadam se da će uskoro izaći jedna od navedenih: Fallout 3, Diablo 3 ili Starcraft 2 (čekam povratak legendi).