AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Big GrinBig GrinTrenutno igram Resident Evil 5 po 5 put,taman kad je budem igrala po 20 put skupim love za Tomb Raider Legend.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Metal gear solid - ma godinama me odbijala ta igra radi stealth pristupa. I čitam malo radnju, bossove, četvrti dio, mogućnosti i krenem igrati jedinicu. Zaražen sam, sjajni bossovi, epska priča, razgovori preko codeca, stealth i akcija... već samo par dana sanjam da sam solid snake Big Grin
soul calibur 3
World of Warcraft dok ne izadje assassins creed 2
ha, ovde ima jos WOW zaludjenika Toungue, bas sam presla jedan lvl prosli vikend
ako si nadjem vremena mozda instaliram Asssassins creed
a da i cekam Starcrafi 2 Love
(2009-10-27, 12:27)lenaj Wrote: [ -> ]ha, ovde ima jos WOW zaludjenika Toungue, bas sam presla jedan lvl prosli vikend
ako si nadjem vremena mozda instaliram Asssassins creed
a da i cekam Starcrafi 2 Love

I devojke igraju Starcraft Big Grin zanimljivo Wink
već dugo dugo čekam da se pojavi nastavak SC-a očekujem da će napokon izaći sledeće godine

Igram Age of Wonders Shadow Magic
DotA - čoveku ne treba ništa više dok ne izađe Star2,
čuo sam da će biti i DotA na Star2 jer mu je editor prejako urađen Big Grin
Osmos, jedna mnogo dobra igra sa mnogo opustajucom muzikom Smile
hvala Kosavi na linku za trejler XD
http://pc.ign.com/dor/objects/14333883/o..._8609.html
preso risen nakon 30h, dosta dobra igrica

sad cu probat borderlands...
Igram Borderlands i moram reci da je ovo definitivno za top 10 ove godine. Igra ima sve od price preko grafike do razumne hardverske zahtevnosti, ipak je ovo SF ( znaci moram da ga igram ). Inace sada igram sa Roland-om posle krecem sa Lilith.