AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
A na FireFoxu gledaš kako koje taktike da igraš Toungue
poceo sam da igram odlicnu flash igru koja ima nekih ~400MB i zove se Machinarium, mnogo dobra point and click avantura sa blentavim robotom u kojoj um caruje a snaga klade valja XD a inace je izasla pre neki dan Wink
@Alex5ko Nema tu nekih taktika. Znaci sreca ti je glavni faktor u prvim partijama, a kasnije kada otkljucas jake karte i razne spell i trap onda moras da koristis i mozak. Toungue
To zavisi koju verziju igrice imas Vele. Sreca je glavni faktor samo u yugi verziji. Ionako igrica nema mnogo taktike (samo 700 karta) tako da brzo postane dosadno.Zato skines neku verziju za nintendo ds gde imas oko 3000 karata i ne moze da ti dosadi brzoBig Grin
Probacu. Smile Igram sva tri Power Of Chaos izdanja tj Yugi, Joey i Kaiba. Ovu pru dvojicu derem stalno, ali Kaiba je vec tezi. Nekad on mene pobedi, nekad ja njega, kako kad. Big Grin Btw da li je zahtevna ta igrica za nintendo?
Pa sad kad radi na mom pc starom 5 god. trebalo bi i na tvom i nije jedna igrica ima gomilu Yu-Gi-Oh igrica za ds.Anime Najnovija je Yu-Gi-Oh 5Ds Stardust Accelerator - World Championship 2009. Jedina mana igrice sa 3000 karata je vreme koje ti ode na pravljenje spilaXD
Hehe... I moj je star 5 godina. XD Imas li neku posebnu da mi preporucis?
Pa znas kako sve yugioh igrice za ds su na isti kalup. Samo su sa svakom novom igricom ubacili nove karte, malo promenili izgled, dodali par sitnica ali ova najnovija sto sam ti pomenuo Yu-Gi-Oh 5Ds Stardust Accelerator - World Championship 2009 je najbolja zato sto su tu ubacili i dobar story mode. A da, posto ti je pc star kao i moj verovatno ces moci normalno da igras samo sa No$GBA emulatorom posto je on najbrziAnime
American McGee's Alice taman za old timer komp. Prosto ceovek da nepoveruje kako je neko od jedne od najlepsih bajki za decu napravio ovako dobru diabolicnu horor avanturu....ali to je American McGee Anime
Zavrsio sam sa Betmenom i sad trenutno igram PES 2010 Smile dok ne skinem Silent Hill...