AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ne treba ni reci trenutno sam navucen kao malo dete na Exteel Anime
Stronghold Crusader. XD
I dalje samo Counter Strike, ali na steam-u ponekad udjem i u Team Fortress 2
Igram Cabal, Combat arms (malo) i Exteel (koliko mogu dok me ne iznervira sa 5-6 connection failova i onda dignem ruke Sad)
silent hill 5, odličan nastavak makar je popljuvan od drugih, ali meni je baš odličan, baš kako treba biti... Ali jbt, poslije onog dijela u zatvoru, kada se pojave nova stvorenja, ne mogu više igrati... Nisam plašljiv, i rijetko me što prestraši, ali jbt, mrak, stvorenja koja me proganjaju, nema izlaza i još su prejaki i previše ih je... toliko je jezovito da me psihički boli XD
Igram Vandal Hearts...igrica od pre 10 godina na playstation kecu...grafika je verovatno bolja u nekim drugim igricama odredjenih danasnjih nabudzenih i skupih telefona, ali ovo cudo je toliko dobro da ne mozes stati Smile eh kako volim te matore igre koje izuvaju i posle 10 godina Anime
Ponovo pocinjem Guitar Hero da ga predjem jos jednom Anime
trenutno Neverwinter Nights 2 Storm of Zehir, pa ok igra ali mogli su i bolje
i igram i Trine fenomenalna igra za samo svojih 480 mb težine nudi prilično puno i što se tiče grafike, zvuka, gameplay-a a i priče. Svakom je toplo preporučujem Anime

a uskoro krećem da igram i Age of Pirates 2: City of Abandoned Ships Smile
I mene su navukli ortaci na WOW, mada posto nisam sad platio acc igram Conqueronline (MMORPG), WarCraft III: Dutu, i Counter Strike 1.6. Ali uglavnom trazim samo da igram MMORPG XD
(2009-08-01, 12:00)Uchiha†Sasuke Wrote: [ -> ]I mene su navukli ortaci na WOW, mada posto nisam sad platio acc igram Conqueronline (MMORPG), WarCraft III: Dutu, i Counter Strike 1.6. Ali uglavnom trazim samo da igram MMORPG XD

Probaj da igraš Dragonica ja sam juče počeo i nije ni malo loš, tuče su urađene u real time Smile http://en.dragonica.gpotato.eu/Guide/DWo...rview.aspx