AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Krenuo pre par sati da igram Zeno Clash i evo već je gotova XD Istina dosta je kratka ali je prilično dobra i prilično čudna igra XD
Igram Gothfather 2 i ovo je jos veci tresh nego predhodni. Mislim covece unistise triologiju zgadise mi sada i filmove. A Mafia 2 dolazi tek na jesen. Jesus gorak ukus u ustima do nove Mafie. Ali zato je tu Gta 4 XD
[Image: 514GZ3W9EPL._SL500_AA280_.jpg]
[Image: Metal_Gear_Solid_Pal.jpg]
No one lives forever 1 i 2 nesto najbolje sto sam igrao u poslednje vreme. A da i nove Simse.
I dalje naravno peglam cs ali poceo sam sa ortacima da igram Left 4 Dead..igrica je fenomenalna preporucujem svima koji vole timske igrice..
(2009-06-10, 22:58)Kaname-sama Wrote: [ -> ]I dalje naravno peglam cs ali poceo sam sa ortacima da igram Left 4 Dead..igrica je fenomenalna preporucujem svima koji vole timske igrice..

Hmmmm... A da spomeneš da je igra i za ljubitelje ZOMBI filmova Toungue
Left for Dead je najbolji FPS MP koji sam igrao. E ko da sam u Romerovom Land of the dead filmu. Jesus mogu samo da zamislim kakvu ce grafu imati Ep 3 za Half ako budu koristili ovu verziju Source engina ::love:
(2009-06-11, 17:45)alex5ko Wrote: [ -> ]
(2009-06-10, 22:58)Kaname-sama Wrote: [ -> ]I dalje naravno peglam cs ali poceo sam sa ortacima da igram Left 4 Dead..igrica je fenomenalna preporucujem svima koji vole timske igrice..

Hmmmm... A da spomeneš da je igra i za ljubitelje ZOMBI filmova Toungue

Tu si ti da me ispravis Smile