AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Neverwinter Nights 2....eh kad se sjetim starog dobrog NWN keca...e to je prava igrica
U čemu je fora sa Diamond Edition? Jesu nešto novo ubacili u igru ili je sve ko pre? Imam sve NWN a neznam da li mi ovo vredi da skidam.
završio shadow hearts 2, ostavio sam par sidequestova koje više nisam imao šansu rješavati, a i dobio sam good end, he. I prvi put završio takvu RPG igru u stilu final fantasy. Sada igram shadow hearts 3, ali ne sviđa mi se... do tada ću igrati kingdom hearts 2 dok ju ne dovršim, pa trojku.
(2009-03-03, 18:48)alex5ko Wrote: [ -> ]U čemu je fora sa Diamond Edition? Jesu nešto novo ubacili u igru ili je sve ko pre? Imam sve NWN a neznam da li mi ovo vredi da skidam.

NWN Diamond Edition sadrži NWN 1 i ekspanzije Shadows of Undrentide, Hordes of the Underdark i Kingmaker.
(2009-03-03, 21:39)John_Doe Wrote: [ -> ]NWN Diamond Edition sadrži NWN 1 i ekspanzije Shadows of Undrentide, Hordes of the Underdark i Kingmaker.

Nema potrebe da skidam samo ću sve NWN narezati na 1 DVD XD Kingmaker nisam igrao ali sam čuo za njega ako se nevaram njega su fanovi pravili, zar ne?
trenutno igram gta san andreas......al preko neta,u multplayeru f`ca XD
Treniram se za turnir u CS u mojoj skoli...
5 na 5 dust 2...

Postoje nagrade za 1,2 i 3 mesto, ali meni nije do toga vec volim da koljem ljude... HAHAHA

No nebi bilo lose da dobijem X7 mis...!!!
Igram Yu-Gi Oh! Joey the passion, lol. Dobra za ubijanje vremena...
Ovo sam pičio ko nenormalan pre jedno 4 god ako se ne varam, Džoi ti je poslednja igra u serijalu ako hoćeš da otkljućaš svih 600 i kusur karata moraš instalirati delove Originalni Jugi i Kaibina osveta.
cabal i dark sector

dark sector mi je predobra igrica Smile