AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(2009-02-08, 15:16)alex5ko Wrote: [ -> ]X-Blades je teški shit od igre.

super a ja vec to skino 90% vodeci se tvojim prijasnjim komentarom... :angry: XD XD XD Anime

(2009-02-08, 15:16)alex5ko Wrote: [ -> ]Burnout Paradise The Ultimate Box je skorz opuštena arkadna vožnja, ima dosta zajebantskih stvari, dosta lagana igra koja prašta greške. Odlična stvar za ubijanje dosade + odlična muzika Smile

a jel XD, mislim da cu ipak pricekat par dana (barem) prije neg krenem skidat XD XD Anime
ja sad igram assasin's creed i baš mi je kul igrica Big Grin Big Grin Big Grin
(2009-02-08, 15:21)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]
(2009-02-08, 15:16)alex5ko Wrote: [ -> ]X-Blades je teški shit od igre.

super a ja vec to skino 90% vodeci se tvojim prijasnjim komentarom... :angry: XD XD XD Anime

(2009-02-08, 15:16)alex5ko Wrote: [ -> ]Burnout Paradise The Ultimate Box je skorz opuštena arkadna vožnja, ima dosta zajebantskih stvari, dosta lagana igra koja prašta greške. Odlična stvar za ubijanje dosade + odlična muzika Smile

a jel XD, mislim da cu ipak pricekat par dana (barem) prije neg krenem skidat XD XD Anime

Ono je bio utisak posle 1. nivoa XD skini do kraja možda se tebi svidi Smile
Što se tiče Burnouta igram ga ceo vikend, neću menjati mišljenje. Ako hoćeš napisaću malo opširnije o njemu, šta sve ima od modova...
Sve sho si ti isto rekao ja mogu da kazem za Asassin's Creed...nakon sho prestanes da se divish pokretima i vragolijama koje glavni lik izvodi i smorish se od comba koji se sastoji od stiskanja jednog dugmeta, jer combo zapravo ne postoji vec mlati mlati i skontas da je svaka misija ista, a to je idi ubi ovog, sad idi zakojli onog, ovog ubi iza kuce, ovog u dvoristu, onda se smorish, pogotovo sho ima onaj kompas koji ti govori gde idesh, i onda 90 posto igrice ni ne pratim vec piljim u kompas i pratim da li se cifra smanjuje ili povecava ono...mada je prica kul i sve Smile
@Yoko
To sam i ja rekao na pocetku. Na pocetku je jako dobra, ali posle sve se svodi na isto i brzo dosadi...

Igram Naruto Ultimate Ninja na PS 2. Ok igra, ali ima mnogo malo likova... Po meni je bolji Naruto Ultimate Ninja heroes za PSP.

Won der Zerg

Slazem se sa ovim iznad, ja sam cak skinuo i engleski patch (nije ruski hahahaahha)
ali nisam zavrsio zadnju misiju XD
Ali ti je preporucujem da igras dok ti ne dosadi, ipak ima kul poteze... Big Grin
(2009-01-30, 22:41)john_constantine Wrote: [ -> ]
(2009-01-30, 21:32)kira Wrote: [ -> ]poceo igrati far cry 2 i odustao....puno bolji mi je prvi dio
sad cekam da nabavim sacred 2 pa da ne idem u skolu dok ga ne predjem XD

he,he, brzo ćeš u školu. Big Grin Igra je teški šrot, a i treba ti 500 megabajta patch da ispravi hrpu bugova inače je totalno neigrivo, a i opet...
A za far cry 2 se slažem...

Igram još uvijek shadow hearts 2, obožavam tu igru. Big Grin Bolje mi je od final fantasy

pm... baš sam završio prvi disk, i krenem na drugi, a ne želi prihvatiti... sada moram skidati razne verzije dok ne pronađem pravi. Zamrzio sam takve dugotrajne igre u stilu final fantasy....
Sta da vam kazem, kada dobijete ovaj ekran, onda vam je jasno da doslo vreme da krenete u nove podvige.

[Image: end.gif]

Razmisljam se izmedju prince of persia (ovaj najnoviji) i COD V(mislim da je taj deo)!
Ja sam skorz batalio igranje KB, ali nisam ga obrisao kada nađem vremena vratiću mu se. Goku stavi veću sliku u KB temu da vidimo šta sve piše Smile
[Image: Grandia2.jpg]