AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(2009-01-11, 15:50)Frog_Hermit Wrote: [ -> ]upravo instaliram - Rise of the Argonauts, nemam pojma kakva je igrica osim da je RPG Big Grin

da arkadni RPG
fino je zamisljena, mislim kako neće biti kad je radjena po mitu o zlatnom runu. Big Grin
za sada je nisam probao ali sam video da je slabije ocenjena kao zbog nedostatka akcije.

ti probaj pa reci kako ti izgleda. Anime
sad igram Command & Conquer 3 Tiberium Wars rts i po meni je jedan od boljih XD
Sad me John_Doe navukao na Unreal Tournament,malo stara igra ali jbg meni super lete delovi tela na sve strane
XD XD XD ...
Prvi Unreal je po meni najbolja Death Match pucacina ikada...neprevazidjena...ima brzinu ima sve...i sho je najbitnije ima komentare koji jebu kevu kad ih postavish...i onda posle svakog kila bacish po koji komentar...inace u ovoj igri sam osvojio prvo mesto na turniru u Pazovi i u svom gradu sam poznat kao tatamata za ovu igru tako da if anyone wants to chalenge me bring it on XD Big Grin
Igrao sam UT ranije i bio mi je dobar naravno ali sam bio više fan Quake-a Smile

bio sam odličan u toj igri ali to je bilo davno
za mene je Quake takodje keva , cenim meni je bolji od UT-a...Big Grin
Igram Fate/Stay NightBig Grin
Ja samo igram Counter Strike 1.6 online i to me jedino zadovoljava..pre sam se zanimao offline igricama bacao pare na hardver ali sam uvideo da to nije to..predjes igricu i gotovo..online igre su mnogo bolje..Ako neko igra Cs od vas nek mi se javi da se oproba samnom Big Grin
(2009-01-08, 14:51)Eleran Wrote: [ -> ]Krenuo sam da igram Jericho i kontam da cu je piciti do kraja posho se ipak radi o mom omiljenom piscu horora Clajv Barkeru i krenuo sam da igram Overlord...zasad Overlod izgleda kao igrica koja obecava...skroz je kul zamisljena Smile

o da, carska igra. XD Makar je jedan rekao "kakva je to igra u kojem si negativac, a ne možeš silovati seljakinju?" Big GrinBig Grin

No, inače odličan humor, otkačeni bossovi, minioni, odabir zla i manje zla, i tako. Ali od ekspanzije sam odustao, nije mi bila nešto... Ali jedva čekam nastavak. Big GrinBig Grin

Sada igram Shadow hearts 2 - vratio se Ryu, jeah. I ona njegova sposobnost fusion, makar se ovaj put ne može pretvarati u čudovišta kao u prvom dijelu za vrijeme borbe. Sad A priča je dobra, većina likova iz originala, i seksistički humor. XD

E što je to undub? To vidim za neke ps2 igre kako ima undub verzija...
@kaname:igram ponekad cs 1.6 pa ako hoces daj neki server pa da vidim kako igras Smile