AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Probao FF XIII, odmah na prvoj borbi Fps mi pada ispod 10, probao sve živo što sam našao na internetu i ništa ne pomaže. Probao da igram FF XII preko emulatora, baguje i on. Nema jedan Walkthrough na YouTube da je na japanskom. Ovo veče mi je baš namenjeno da ga mrzim.
Kakav kompjuter imaš?
ja igram lol isto pomalo opet..

a nego di se inace mogu kupit jeftinije igre? navodno steam nije to ako se pita sosa XD
pre je išlo preko rusa, ali su dev stavili veto i sada su sve igre iz jeftinijih regiona zaključane. ali recimo imaš kod brazilaca nuuvem ili recimo GMG gde su cene u dolarima + vaučer pa ispadne manje nego na steamu i naravno raznorazni bundleovi (humblebundle, bundlestars, indiegala itd)
(2015-01-22, 21:12)Happy Wrote: [ -> ]Kakav kompjuter imaš?

http://ark.intel.com/products/79053/Inte...o-2_00-GHz
Ovaj. Skoro sam ga uzeo, i znam da nije neka ubi bože makina za igrice, ali FF XIII je trebalo da radi kako valja. Uvodna scena je tekla bez ijednog seca, tek kad je počela prva borba lagovao je kao nenormalan. Fps mi je na početku bio 50-60, a u prvoj borbi pao na 7-8. Ali problem nije do mene. Ispostavlja se da FF 13 ima loš port za PC, barem prema onome što kažu na internetu. Mnogi su se sretali sa istim problemom. Koliko čujem to je sređeno sa novim update-om, ali on je dostupan samo na Steamu, a ja koristim piratsku verziju (Sudite ako hoćete, ali ja nemam novca da pucam na igrice). Nije ni bitno uglavnom, gledao sam walkthrough. Probaću i FF XIII-2, pa će da vidimo.

PS. Iskreno, ja nemam veze s vezom kad se govori o kompijuterima. Da li je dobar ili loš, nemam pojma. Meni se dopada kako radi za sad, pošto sam ga pre svega uzeo zbog faksa.
(2015-01-23, 05:09)Dimitrije1606 Wrote: [ -> ]
Uvodna scena je tekla bez ijednog seca, tek kad je počela prva borba lagovao je kao nenormalan.

Čak i da si imao pristojan FPS u prvoj borbi to ti opet ne bi pomoglo jer bi onda bilo neigrivo u većim bitkama (10+ likova na ekranu). Moj savjet ti je da batališ FF za PC, a ako želiš nešto u japanskom štihu, a da je na PC-u, toplo preporučam Valkyria Chronicles.
(2015-01-23, 05:20)Wasp Wrote: [ -> ]
(2015-01-23, 05:09)Dimitrije1606 Wrote: [ -> ]
Uvodna scena je tekla bez ijednog seca, tek kad je počela prva borba lagovao je kao nenormalan.

Čak i da si imao pristojan FPS u prvoj borbi to ti opet ne bi pomoglo jer bi onda bilo neigrivo u većim bitkama (10+ likova na ekranu). Moj savjet ti je da batališ FF za PC, a ako želiš nešto u japanskom štihu, a da je na PC-u, toplo preporučam Valkyria Chronicles.

Ne volim da odustajem tako lako, pogotovo ne od igrica koje me interesuju. Uvek sam hteo da igram Final Fantasy, nebitno mi je koj. Samo se desilo da je trinestica za PC. Ako zaista ne mogu da je igram, onda ništa.. Ali hoću da probam sve što mogu. Što se tiče preporuke, pogledao sam i nije mi preterano privlačna, ali hvala u svakom slučaju.
Ako ti se toliko igra FF probaj Crisis Core Final Fantasy VII za Playstation Portable preko emulatora.
Hvala na preporuci, možda kasnije. Iznervirao sam se dovoljno, pa sam odlučio malo da se ohladim. Skinuo sam Crysis, deluje kao opaka igrica. Za sad mi se sviđa, iako nisam fan FPSa.
[Image: 2454042-greygootempboxar.jpg]