AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(2014-05-16, 22:55)Dimitrije1606 Wrote: [ -> ]Trenutno skidam Mass Effect 1, pa sam hteo da pitam dal je iko igrao i šta mislite o igri?

Igrao sam igricu pre mozda manje od mesec dana i po meni u opste nije losa, naravno preporucujem ti da odigras i mass effect 2 i mass effect 3. Smile
[Image: transistorpostcard.jpg]
bas mi sad rece drugar kaze izasao novi Wolfenstain ,ako se seca neko legendarne igrice ,ovo je nastavak..I taman da vidim karakteristike da li ce ova moja kanta da podrzi to,kad ono ,Wolfenstain ladno zauzima 50 GB ,samo sam pogledao i izasao..Ali steta ,igrica je garant dobra,ali previse zahtevna ,a i 50gb je stvarno mnogo .
50 gb je najmanji problem XD jako je zahtevna igra sto se tice graficke i procesora.
ali je igra super, old school shooter, sa urnebesnim OST-om Smile
nije toliko zahtevna, jer na mome 4y old hardware-u radi sasvim pristojno na medium podešavanjima
(2014-05-22, 18:12)Yuspawn Wrote: [ -> ][Image: transistorpostcard.jpg]

Joj obozavam Bastion ali Transistor mi ne moze na racunar Sad
A volio bi toliko igrati tu igru


On Topic: trenutno igram TF2 kao sto mi se vidi u signaturi, ako ima neko jos ovdje da igra nek me doda na steamu
Zašto ne može?
Na sistemreqlab mi izbacuje da mi fali rama (min 4) a ja imam 3.6 gige i da graficka je preslaba (min NVIDIA GeForce 9400 GT or ATI Radeon HD 5450 or Intel HD Graphics 3000) a kod mene ATI Radeon HD 4300/4500 Series
Stvarno mi je stara mašina
Ah jbg, a baš je dobra. Odigraj kod nekog ortaka ako možeš, pošto je kratka Smile
Ma sacekat cu kad mi buraz dodje on ima jak laptop puno jaci od moje masine XD, pa ako je kratka onda je mogu prekucat kad bude za vikend tu Big Grin