AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Uzeo da igram Suikoden III, ali mi nesto i nije u odnosu na prva dva, kako su ubacili u 3D varijantu igrica postala 10 puta sporija u odnosu na prethodna dva, da ne pricam da udavise sa konverzacijama zato sto je tako uzasno sporo, jer dok svaki lik ne odradi svoju gestikulaciju onoga sto kaze, moze se komotno popiti koja kafa uz velike pffffff uzdahe. Sama igra ko igra nije losa, prica isto deluje zanimljivo, ali tempo igre ubija u pojam :/
Ekeran preporucujem ti da odigras (ako vec nisi) suikoden teirekas ili kako vec za nintendo ds prica mi se svidela jos pored toga imas i svoj zamak i mozes da skupis do 100 clanova Big Grin preporucujem Smile
@YequxortheHowler: U sustini cistim celu fransizu, tako da ne brini, nece se zaobici Big Grin Svidja mi se ceo univerzum koji su stvorili, likovi, prica i sve, tako da cu izdrzati sto se tice ovog sporijeg tempa i za treci deo, u sustini cistim redom delove, a nakon sto zavrsim IV i V krecem sve side story koje uspem da nadjem, a gledao sam ima ih pun djumle, tako da ima sta da se igra narednih par meseci Anime
[Image: 250px-Radiant.jpg]

Poceh juce ovo da igram igrica dere kida lomi cepa Anime barem sto se mog ukusa tice preporucujem Smile
Sinoc mi drugar doneo igru,pa smo pikali malo."Injustice gods among us"
Skroz solidna igra,lepo odradjeni filmici,prica,fluidni potezi i sama borba,vredno paznje Smile
Ljudi - hilfe!
Kako da vozim preko Garene L4D2 koji imam na steamu? Nikako mi se ne pojavljuju serveri Toungue Dečko ima no steam verziju, a sada igra nije na popustu pa da mu olakšam malo XD
gde je bio kda je čika Gaben delio igru za dž
Ebg, niko nije vrištao -"Sosooooooo, igra je besplatnaaaaaa!" XD To ti je ono, propustiš jedan dan, posle se živ pojedeš XD
Sad sam skinuo Batman Arkham Asylum. El je igrao ovo neko? Ocekujem da nije losa, mada me zanimaju utisci...
"Most Critically Acclaimed Superhero Game Ever"
I Arkham City je odličan, Origins je već nešto slabiji, drugi razvojni tim.