AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: metalgear1_zps14ae162e.jpg]
Prešao sam Metal Gear Rising Revengeance, igrica mi se svidela zanimljiva je, samo što je nenormalno kratka, trebalo mi je četri sata i dvvadeset minuta i to sve sa snimcima ( nema tri sata igranja ), to mi je u principu najveća zamerka. Moja ocena igrice je 7/10, svi koji vole hack and slahs ( RPG Toungue ) njima će se 100% svideti.

@Dimitrije koju bi ocenu dao za Remember Me? Ja se razmišljam da počnem da je igram.
Worms revolution da uđem u štos (težak sam noob) + SOsa me opra samo tako u multiju, hehe
Dragon Age 2 po ko zna koji put.(Trebace mi save-ovi za Dragon Age Inquisition kad god stigne posto sam stare izgubio)
Trenutno igram Still Life 2, više mi se svidio prvi dio, ako sam iskrena. Nije ni ovaj loš, ali neke stvari me pomalo frustriraju u ovom dijelu.
I ja u poslednje vreme igram starije igre Smile
upravo:

[Image: 739430.jpg]
Završio crysis 2 ok mi je igra 7/10, početak je više i 9/10 ali su po meni kraj totalno zasrali, prešao sam zadnje dve misije da me niko nije ni primetio...WTF

Isto sam danas završio Tomb Raider odlična je igra 9/10, stvarno sam se oduševio, drago mi je što nije više ona Anđelina ili kako se već zove ne sećam se i mrzi me da tražim. Završio sam igricu sa 71%, što me je malo smorilo zato što igrica po meni nije za replay, previše je laka igrao sam na hard i imao sam bukvalno dve misije u kojima sam umro par puta, što je po meni baš jadno. To mi je u principu jedina zamerka.

[Image: Tomb-Raider-Reboot_zps510830d5.jpg]

I da igrica ima verovatno najdetalljniju kosu koju sam do sada video, to me je baš iznenadilo.
Osim što i dalje igram Still Life 2, počela sam igrat Ragnarok II Online.
Naravno, što dulje igram Still Life 2, to sve više osjećam potrebu da potražim utjehu u čašici, jer neke stvari me baš živciraju. Nemam još puno do kraja, ali sad pod zadnje, non stop back and forth. Stalno se moram vraćat po nešto, jer tako je igra programirana i to me nevjerojatno ljuti kod takvih igara gdje stalno moraš back and forth da bi imao progress. Užas. >.<

Ragnarok II Online mi je simpa igra, jedini problem su serveri, pogotovo kad ima previše ljudi na jednom serveru, onda igra šteka, ali sve u svemu, simpa mi je...zasad. XD
Kakvi su questovi u Ragnarok II Online, da li ima puno grindinga?? Smile
yup, TR je prilično lak i na hard, mda jesam ginuo, ali zbog "Rambo" pristupa na nekim delovima i QTE