AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Evo konacno odlucio da predjem dobri stari(da je dobar-nije,ali je zato star) Test Drive Unlimited koji imam otkako je izasao a dosad sam ga igrao sveukupno 2-3 sata.Ako nista barem imam nesto da igram dok ne dobijem Fallout 3 i Sacred 2.
@Kira

Donosim Fallout cim dodjem nazad kuci. Sad mi je malo frka.
OK,nema problema...usput,dobili smo novog clana(clanicu) sekcije.pozz
Dopao mi u ruke fallout 3, solidan je i stvarno dosta vuce na oblivion, mozda i malo previse. Sva sreca da sam oblivion igrao samo povrsno (napravim lika, par levela, napravim novoga...) inace bi mi se zgadio, a fallout 1 i 2 nikad nisam tako da mi je sve relativno novo, svi koji su igrali prva 2 kazu da se uopce nemoze usporediti. Meni je sasvim super razbibriga
Igram Far Cry 2,Red Alert 3 i Sacred 2
@eXy
you lucky bastard...iiiii kakav je sacred 2
Uf...Far cry - loshe, Ra3 - loshe...Sacred 2 nisam igrao...razocharenje, pogotovo ra...uspeli su da upropaste serijal. EA games - we fuck up anything, no matter how unfuckable the game may be.
Stvarno RE3 je smeće. Prešao sam samo 3 ruske misije i žestoko se smorio. Odigrao 2 partije skirmiša i opet se smorio XD a u mreži neće da radi :angry: mada ne bi ga ni igrao mnogo mi je bolji C&C3, mada ni on nije nešto preterano XD ali barem je dizajn jedinica i građevina 5x bolji.
Al nahvalih novu generaciju C&C igara XD XD
Far cry 2 nije bas toliko los, ima i dobrih stvari. Odlicna grafika koja bas opusta, sloboda- mozes da se slobodno zezas i resavas misije na svoj nacin (zapalis im kucu i cekas da kao misevi izlecu iz nje dok ih punis olovom Big Grin ). Takodje igra je dosta realno uradjena, i da najjace je kad ti odkaze bazuka i umesto da ispali raketu, ispusti je ispred tebe i pocne da se vrti. XD

Btw. Da li ste primetili da ima lik iz Prizrena?
(2008-11-27, 11:39)Inuyasha Wrote: [ -> ]Uf...Far cry - loshe, Ra3 - loshe...Sacred 2 nisam igrao...razocharenje, pogotovo ra...uspeli su da upropaste serijal. EA games - we fuck up anything, no matter how unfuckable the game may be.

slazem se sta se EA tice...
Imaju ruzan fetis unistavanja dobrih igara sa potencijalom.