AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Shank

[Image: shankgamewallpaper.jpg]

Sasvim dobra 2D side-scrolling beat 'em up igra za razbijanje dosade i donekle monotomije. Gameplay okej, muzika vrlo dobra, a dizajn likova i pozadine fenomenalne. Nekako odisu stripovskim stilom, i to onim novijim francuskim.
[Image: Assault_on_Dark_Athena.jpg]
Sad igram The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, morad da kazem da je mnogo mnogo dobra igrica, ima par malih stvari koje su mi smetale ali sam se posle naviko, inace igrica je prvo lice i za razliku od prvog dela ima nozeve iz filma sto je meni mnogo drago XD
Posvetio sam se franšizi Warhammer 40k : Dawn Of War. Odgledaću i film ako nađem dostojan snimak!

[Image: 250px-Dawn_of_War_box_art.jpg]

@SerbianGod probaj Mark Of the Ninja, isti likovi radili. Po meni neuporedivo bolji od Šanka
[Image: 250px-FIFA_13_Global_Cover.jpeg]

Ubedljivo najrealnija simulacija fudbala do sada Smile
^ Dam right Smile


Poceo Asassin's Creed III
Hmm meni je nekako bolje bila FIFA 12 od FIFA 13 Undecided

BTT: [Image: 250px-Battlefield_1942_Box_Art.jpg]
Skinuo kad je bilo besplatno na Origin akciji i sad povremeno sa bratom i pijateljima igram online Big Grin
Zavrsih i prvi i drugi deo Shanka i mogu reci, da sam sasvim zadovoljan. Prelepa, zabavna i sasvim osvezavajuca 2D side-scrolling beat 'em up igra. Oba dela podjednako dobra, sa malim izmenama u gameplayu, uz lepu animaciju, pa i muziku.

Poceh da igram i Mark of the Ninja od istih kreatora i za sam pocetak je vise, nego dobra.

[Image: mark-of-the-ninja-logo.jpg]
The Witcher: Enhanced edition

[Image: 1h8s91.png]

Fantasticna igra, ne znam ni sam sto je ranije nisam igrao. Definitivno jedna od najboljih RPG igara svih vremena. Predobra prica, super likovi, super svet. Combat mehanika je malo zastarela i meh, ali se brzo navikne na nju i nije nikakva prepreka da se uziva u ovom fantasticnom naslovu.

Topla preporuka Smile
(2012-12-02, 21:17)Gricko Wrote: [ -> ]Poceo Asassin's Creed III
Kolega XD

Posto nema te teme ili ju nisam nasao Toungue, ajd neka mi netko preporuci neki dzabe online FPS a da je dobar Big Grin.