AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Presao Medal of Honor Allied Assault (opet), prilično težak fps.
Sad prelazim CoD 2 (opet) čisto da me mine želja. Big Grin
Izasla je beta ako ti nesto znaci, za drugo nemam pojma.
Uzeo da igram World of Warplanes, za ciju su zatvorenu betu delili kodove u Svetu Kompjutera. Nije losa igrica, jel igra mozda jos neko?
^ Igrao sam ja neko vreme i nije bilo lose,a onda sam upoznao War Thunder,daleko bolja igra Wink.Koja je takodje u beti,bolja grafika,bolje optimizovana igra,o gameplayu i da ne pricam,pogled iz kabine,kontrole i sl..
Lepo reci noob sam svi su me ownovali u World of Warplanes Toungue
Resident Evil 6 laganim tempom. Presao Leonovu rutu sa Helenom. Nisam preterano odusevljen jer je cela prica bila Michael Bay film pun klise momenata. "E, ljudi su se zatvorili da bi se zastitili. Bullshit. Moramo otvoriti vrata!" I na kraju se desi ocigledna stvar. Mada ajde, pocetak je imao neki "horor" osecaj. Krisova ruta je IMO mnogo gora jer je cista akcija. Nekako ne zamisljam Resident Evil kao igru gde neprijatelji imaju puske. Trenutno sam kod treceg poglavlja i igram sa Piersom. Iz Leonove price sam vec skontao kakva ce biti Jakeova ruta. Ae valjda ce Adina ruta biti fun.

Warriors Orochi 3 - Taman presao Chapter 2 i dvoumim se izmedju igranja Chapter 3 i "masterovanja" Chapter 2 (as in preci sve nivoe na svim tezinama sem Chaos, cime ujedno i nabudzim levele drugim likovima). Uglavnom prelazim na Hard sa Ginchiyo Tachibana/Sun Shang Xiang/Kunoichi sto se glavnog tima tice, a sporedan mi je Ayane/Bao Sanniang/Ryu Hayabusa (za Hard nivoe gde je prvi tim OP). Easy uglavnom prelazim sa likovima ispod Lv. 10. Da ne jurim 100% ne bih ni igrao Easy koliko je dosadno. Isto vazi i za Normal. On je cool isto tako do nekog 10. levela i posle postane lagan. Al' zato razlika izmedju Hard i Chaos kao izmedju Easy i Hard. Sad taman otvorio i Ahila, pa bi red bio da se i on isproba, da vidimo sta ce raditi Kinezima i Japancima haha.
Najvise nove Wormse na FB XD Mada bi mogla da dovrsim Skyrim TounguePP
Prešao Black Mesu.
sada sam krenuo Amnesiu. Oh god why D:
opa portal 2 giveaway
Presao Dragon Quest I. Nisam preterano odusevljen, s obzirom na to da sam je za par sati presao, a 95% toga je grind bio lol. Sad se bacam na dvojku (SNES remake ofc)