AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(2012-07-30, 17:57)Ichigo Wrote: [ -> ]
(2012-07-30, 14:31)Simpatičan Mladić Wrote: [ -> ]^ Posluži se youtube-om. Ja sam inače prešao taj nivo. Zeznuto je jer moraš brzo da razmišljaš.

a znam,ali krivo ce mi biti ako pogledam....hocu da sam predjem Whistling Cool

Uncharted 3: Drake's Deception.
Uncarted 3: Drake's Deception. Inace, jedna od najboljih igara svih vremena.
[Image: Persona4Arena.png]
Zabavna igra. Story Mode jos nisam probao, ali je gameplay super. Prvo jedan od najboljih RPG-a, sad i jedan od najboljih Fighter-a XD Steta samo sto nema likova i iz ostalih Megaten igara. Bilo bi cool imati Demifiend-a kao bonus lika :3
Dark Messiah of might and magic, bas su mi nedostajale ovakve igre
(2012-07-31, 19:37)ZetaZaku Wrote: [ -> ][Image: Persona4Arena.png]

Isto. Malo su mi teske borbe, odigrao sam 7-8 partija, a dobio dve. XD

Takodje:
[Image: TOV_XBOX360_PAL_cover.jpg]

Skinuo sam jos nekoliko igara, ne znam sta cu pre. XD
Po x put Shy
[Image: 1277145808_knightsofhonor.jpg]
^Cek cek, jel to bese ona kul strategija u kojem mozes i nase da vodis? Smile
mnogo cool igirca za lomljenje tastature ili pad-a XD
[Image: h46tt3vni2z7xt9kuko.png]


(2012-08-04, 21:01)Eleran Wrote: [ -> ]^Cek cek, jel to bese ona kul strategija u kojem mozes i nase da vodis? Smile

O da Smile
Kad je to bilo covece, vidis mogao bih da malo obnovim nostalgije i da je zapikam ponovo, hvala ti sto si me podsetio na ovo, odo odmah da skidam Anime
Igram Skyrim i totalno sam lud za igrom, sve ostalo sam ostavio na stranu pa cak i internet na kojem sam maximala sad 1 sat dnevno Undecided
Mada to nisam bio ocekivao jer sam sve prekinuo sa Elder Scrolls nakon jednog buga u Oblivion doslovno sam slomio CD
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...L2U#t=253s
4:10 minuta
ovako sam se osjecao Sad